Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

1 komentārs

Šovā “X Faktors” savu dziedātprasmi pārbaudīja arī daudziem Latvijā zināmā dziedātāja Sabīne Berezina-Geiba, tikai šoreiz viņa uz skatuves kāpa kopā ar pirms gada izveidotās grupas “Fellas” dalībniecēm!

Uztraukumam ir jābūt vienmēr. Īstam māksliniekam kaut nedaudz, bet ir tas jājūt, jo tas uztraukums parāda to, ka Tev tas sirdī ir svarīgi, ko Tu dari! Ka tu to mīli un mūzika Tevī ir iekšā!

Ja mēs skatāmies uz “X Faktoru” ārzemēs, tad tā ir iespēja talantīgiem cilvēkiem “izsisties” pasaulē, vai savās mājās! Un kāpēc gan ne?

Viens no pasaules slavenākajiem šoviem – “X Faktors” – ir pārsteigumiem pilns arī pie mums Latvijā, piemēram, sākumā uz šova skatuves kāpa 37 gadus vecā grāmatvede Ieva, bet uzreiz pēc viņas – 17 gadus vecā meita Eirana.

Lai gan mammai gan nācās šova skatuvi pamest, Eirana, nokāpjot no “X Faktora” skatuves, metās mammas apskāvienos, kura sveica meitu ar nozīmīgo panākumu.

Eirana

Eirana

Ja nebūtu manas mammas, tad nebūtu es!

Tāpat pārsteidzošs bija skatuves pāris Marija un Jāzeps no Līgatnes. Jāzepa rokās bija interesants instruments, kas atgādināja veļasdēli.

Ar savu oriģināldziesmu uz skatuves kāpa arī hiphopa mūzikas pārstāvis Aleksandrs! Viņš atzīst, ka par savu talantu var pateikties saviem bērnības biedriem, jo kopā dziedājuši pašu sarakstītās rindiņas! Aleksandrs savai uzstāšanai izvēlējies arī interesantu tērpu! Par aizkulisēm vairāk skaties video!

TOP komentāri

  • ?
    +15 +14 -1

    ?

    Kādā sakarā viņa piedalās šovā kur tiek meklēti jauni talanti nevis esoši. Pašai pilns ar ierakstītām dziesmām. Neuzskatu ka viņai ir jādod iespēja, drīzāk tiem kam nav bijusi šāda pieredze.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl