Īstam māksliniekam pirms uzstāšanās vienmēr ir jāuztraucas! Sabīne Berezina piedalās šovā “X Faktors”!

Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

1 komentārs

Šovā “X Faktors” savu dziedātprasmi pārbaudīja arī daudziem Latvijā zināmā dziedātāja Sabīne Berezina-Geiba, tikai šoreiz viņa uz skatuves kāpa kopā ar pirms gada izveidotās grupas “Fellas” dalībniecēm!

Sabīne Geiba (ex. Berezina)

Sabīne Geiba (ex. Berezina)

Uztraukumam ir jābūt vienmēr. Īstam māksliniekam kaut nedaudz, bet ir tas jājūt, jo tas uztraukums parāda to, ka Tev tas sirdī ir svarīgi, ko Tu dari! Ka tu to mīli un mūzika Tevī ir iekšā!

Ja mēs skatāmies uz “X Faktoru” ārzemēs, tad tā ir iespēja talantīgiem cilvēkiem “izsisties” pasaulē, vai savās mājās! Un kāpēc gan ne?

Viens no pasaules slavenākajiem šoviem – “X Faktors” – ir pārsteigumiem pilns arī pie mums Latvijā, piemēram, sākumā uz šova skatuves kāpa 37 gadus vecā grāmatvede Ieva, bet uzreiz pēc viņas – 17 gadus vecā meita Eirana.

Lai gan mammai gan nācās šova skatuvi pamest, Eirana, nokāpjot no “X Faktora” skatuves, metās mammas apskāvienos, kura sveica meitu ar nozīmīgo panākumu.

Eirana

Eirana

Ja nebūtu manas mammas, tad nebūtu es!

Tāpat pārsteidzošs bija skatuves pāris Marija un Jāzeps no Līgatnes. Jāzepa rokās bija interesants instruments, kas atgādināja veļasdēli.

Ar savu oriģināldziesmu uz skatuves kāpa arī hiphopa mūzikas pārstāvis Aleksandrs! Viņš atzīst, ka par savu talantu var pateikties saviem bērnības biedriem, jo kopā dziedājuši pašu sarakstītās rindiņas! Aleksandrs savai uzstāšanai izvēlējies arī interesantu tērpu! Par aizkulisēm vairāk skaties video!