“Ir svarīgi radīt mierīgu noskaņu.” Izdevēja Aija Šmidre iesaka, ko ņemt vērā, rotājot māju Ziemassvētkos

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

0 Komentāru
“Ir svarīgi radīt mierīgu noskaņu.” Izdevēja Aija Šmidre iesaka, ko ņemt vērā, rotājot māju Ziemassvētkos

Ziemassvētku laikā laikrakstu un žurnālu izdevniecības “Rīgas Viļņi” vadītājas Aijas Šmidres māja iemirdzas tūkstošiem lampiņu gaismā. Uzņēmēja rotā māju, lai iepriecinātu ne tikai savu ģimeni, bet arī garāmgājējus.

Izdevēja pati veido dekorācijas un ir idejas autore. Katru gadu izrotā kādu jaunu objektu. Šogad tas ir ķirsis un mazās tūjas. Lielās tūjas vainagu mērķtiecīgi veido kā konusu, lai Ziemassvētkos varētu to dekorēt ar lampiņu virtenēm un tā izskatītos kā egle.

Mājas fasādi un apkārtni Ziemassvētku laikā Aija rotā jau divdesmit gadus. Dara to, lai iepriecinātu gan pašas ģimeni, gan kaimiņus, gan garāmgājējus. Dalās pieredzē, kas jāņem vērā, dekorējot gan māju, gan pagalmu, kādas kļūdas nepieļaut. Koptēlam jābūt vienotam, un ir svarīgi radīt mierīgu noskaņu.

Aija Šmidre nenoliedz, lai māja un pagalms Ziemassvētku laikā izskatītos krāšņi, nepieciešams ne tikai laiks, bet arī finanses, taču var sākt ar mazumiņu. Ja katru gadu iegādāsimies kaut vai vienu  jaunu dekoru vai lampiņu virteni, gadu gaitā pagalms kļūst aizvien krāšņāks un krāšņāks un priecēs apkārtējos. Un, ja katrs kaut nedaudz izgaismosim savu māju (vai tā būtu pils vai būdiņa), tad drūmā ziema vairs neliksies tik tumša.

0 Komentāru