“Ir naudiņa desiņai?” Skaudri: bijušais policists gadiem ilgi klaiņo un ubago Ogrē

Ogrē gadiem ilgi klīst un ubago sirmgalvis; daudziem vīrieša uzvedība šķiet uzbāzīga, citus tā iežēlina, ziņo iedzīvotāji. Bez Tabu noskaidro, ka klaiņojošais kungs ir izbijušais policists. Kā viņš nonācis līdz tādai dzīvei, vai sirmgalvim nepieciešama palīdzība, kādam nolūkam vīrietis lūdz naudu? Atbildes uz jautājumiem Bez Tabu meklē Ogrē.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • .....s...

  .....s...

  Cik zinams , sieva esot pametusi vinju pirms x gadiem. Un pardzivojis to ir , aizlaidis posta visu ir. Atminos vinam pagalma bija grezns auto , kautko ar uznjemumu ar bija njemies. Bija turigs cilveks. Bet lauliba visu izpostija. Un nolaidas.
 • Anonima

  Anonima

  Šim kungam nav ne kauna ne goda, viņš pat nekaunās prasīt cilvēkiem kuri ir invalīdi, kuri cenšas nopelnīt sev kādu kapeiku, kā arī diedelē no jaunām māmiņām ar maziem bērniem! Un pareizi ka dēls ņem nost viņam pensiju jo viņš ar saviem uzdzivotajiem ļoti sabojā gaisu kāpņu telpā, ziņu dzīvokli kura nāk smaka no viņa dzīvokļa, vienkārši pretīgi!
 • Ogrenetis

  Ogrenetis

  Vairākas reizes redzēju, ka pēc uzbāzīgas ubagošanas viņš sev pirka užavas vai valmiermuižas alus, kuru ne katrs strādājošais var sev atļauties.
 • Ogrēniete

  Ogrēniete

  Es pat esmu dzirdējusi šī kunga sarunu ar kādu personu,kura vēlējās nopirktbšim kungam ēdamo. Viņš atbildēja. Nē, maizi man nevajag. Tas cilvēks teica, es jums nedošu naudu, bet nopirkšu ko jums vajag. Un tad šis kungs ļoti aizvainoti atbikdējis, ka viņam tad nevajag.
  Man pašai nepatīk apmeklēt šo veikalu, jo tur bieži ir šis uzbāzīgais kungs. Bet esmu jau sapratusi, ja paskaties uz viņu ļoti dusmīgi viņš klāt neiet.
 • Nu, nu

  Nu, nu

  Vajadzēja pieminēt, ja apbižotajam kungam nedod naudu, tad saskrāpē auto.
 • janis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!