“Ir lieliski atgriezties mājās!” “Rīgas Dinamo” pirms sezonas “uzrauj” galda “hoķi” ar Bez Tabu

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

0 Komentāru

Otrdien, 14. augustā, Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas galvenajā zālē tika izstādīta starptautiskā hokeja turnīra ”Latvijas dzelzceļa kauss 2018” galvenā balva – uzvarētāju kauss. Šis turnīrs ir pēdējā pārbaude pirms Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas. ”Rīgas Dinamo” komandā pēc vairāku gadu prombūtnes Ziemeļamerikā atgriežas vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš dzelzceļa stacijā neatsaka galda hokeja maču “Bez Tabu” žurnālistam.

Pirms KHL sezonas starta septembrī par Latvijas dzelzceļa kausu pirmssezonas turnīrā cīnīsies ”Rīgas Dinamo”, pašreizējie Gagarina kausa turētāji Kazaņas ”Ak Bars”, arī citi KHL dalībnieki Jaroslavļas ”Lokomotiv”, Minskas ”Dinamo”, kā arī pirmo reizi – Šveices spēcīgākās līgas klubs ”HC Davos”. Šis ir jubilejas gads, jo turnīrs notiek 10. reizi.

”Pirms sezonas izdarīts ļoti liels darbs, lai varētu iepriecināt līdzjutējus! 10. pirmssezonas turnīrs ”Latvijas dzelzceļa kauss” ir ģenerālmēģinājums pirms jaunās sezonas. Tā nebūs nekāda slidināšanās uz vienas slidas! Šis turnīrs būs komandas gatavības pārbaudījums jaunajai sezonai! Aicinām uz lieliskām hokeja izrādēm!” tā ”Rīgas Dinamo” tehniskais direktors Armands Simsons.

Turnīrs ”Latvijas dzelzceļa kauss 2018” norisināsies ”Arēnā Rīga” un ”Inbox” ledus hallē Piņķos no šā gada 21. līdz 26. augustam.

Uz tikšanos ar faniem un turnīra trofejas svinīgo izstādīšanu Rīgas sirdī bija ieradušies vairāki ”Rīgas Dinamo” hokejisti, kuri spraigi cīnījās ar sanākušajiem galda hokeja mačos.

Vislielākā līdzjutēju uzmanība tika vērsta vārtsarga Kristera Gudļevska virzienā, kurš pēc nospēlētiem vairākiem gadiem Ziemeļamerikas līgās atgriezies uz Latvijas ledus.

”Ir lieliski atgriezties, it sevišķi spēlēt kopā ar draugiem, ar kuriem jau esmu spēlējis. Es domāju tā būs lieliska laika pavadīšana, mēs arī parūpēsimies par to, lai skatītāji nenožēlo, ka atnākuši uz spēlēm!” sarunā ar Bez Tabu saka Gudļevskis.

Gudļevskis, tāpat kā citi dinamieši, ir apņēmības pilns pavasarī cīnīties par Gagarina kausu KHL izslēgšanas spēlēs. Tāpat vārsargs smejoties saka, ka labprāt pārbaudīs, cik gara bārda viņam var izaugt (bārdas daudzi hokejisti sāk ”atlaist”, uzsākot spēkošanos ”play-off” stadijā; nenodzen to līdz pat savai pēdējai spēlei izslēgšanas turnīrā).

Taujāts, ar ko atšķiras sagatavošanās periods Ziemeļamerikā no treniņprocesa ”Rīgas Dinamo” sistēmā, Gudļevskis atbild: ”Eiropā daudz tiek ieguldīts fiziskajā sagatavotībā. Savukārt Ziemeļamerikā no visiem pieprasa, lai būtu fiziski sagatavoti, ierodoties nometnēs, jo tur tam ir mazāk laika. Tur pirms sezonas atvēl dažas nedēļas taktikai. Pie mums [Latvijā] sākumā atstrādā fizisko sagatavotību, tad taktiku.”

”Ielaist maz vārtus un iegūt maksimāli daudz punktu!” – šāds ir Gudļevska vēlējums komandai.

Vārtsargs piekrīt arī riskantai nodarbei – stājas pie viena galda hokeja laukuma ar nepārspēto un līdz galam neatzīto galda hokeja čempionu Purvciemā žurnālistu Robertu. Tomēr Bez Tabu reportieris, iespējams, spraigākajā galda hokeja mačā zaudē ar rezultātu 0:2.

Foto

0 Komentāru