Īpašs vitamīns radīts gan skolēniem, gan skolotājiem! Tas palīdzēšot apgūt zināšanas

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Daudzās skolās ir modernu materiālu trūkums, īpaši attālākajās mācību iestādēs. Lai šo robu aizpildītu, Latvijā ir tapis īpašs Vitamīns ES, ko varēs izmantot gan lielie, gan mazie.

Āgenskalna sākumskolas 3. klases skolēni pirmie izmēģina, kā ar atraktīvu materiālu, tostarp spēļu, domino u.c palīdzību var papildināt savas zināšanas par Eiropas Savienības valstīm.

Bez Tabu ir klāt brīdī, kad izbrauc vairākas Latvijas pasta mašīnas, lai nogādātu sagatavoto materiālu kopumu par Eiropu un ES lietām uz Aknīstes un Riebiņu novada skolām. Pēc tam to saņems  arī citas  mācību iestādes visā Latvijā, kopā 763.

Kastēs ir spēļu kārtis, bingo, Eiropas karte, balsojamās “rokas”, pirkstiņlelles, ES karogs un citi noderīgi materiāli, kas piemēroti visām klašu grupām.

Vitamīns ES tapis ar nolūku, lai jau kopš mazotnes bērniem mācītu domāt, izvērtēt un pieņemt lēmumus, un, galu galā, nākotnē pašiem ietekmēt notiekošos procesus ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā.

Foto

TOP komentāri

 • Juris
 • Čigāns Viva CUBA
  0 0 0

  Čigāns Viva CUBA

  Zinātne vairs nebūs modē,
  Varēs pirkt to katrā bodē,
  Jauniet's apgūs zinātni,
  Norīs vienu tableti :)))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl