Komentāri

Iesāc savu vasaru leģendāri – ķer pie rokas draugus, sēdies automašīnā un dodies neaizmirstamā orientēšanās spēlē pa Kurzemi.

Iespēja vienas dienas laikā atklāt noslēpumainas Latvijas vietas – tādu pieredzi īpaši vasarās sniedz vairāki uzņēmumi, kuri organizē orientēšanās spēles ar automašīnām! Jau otro gadu arī sociālais tīkls Draugiem.lv saviem apmeklētājiem rīko pasākumu “Zigzag”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atceroties pagājušā gada pieredzi, Draugiem.lv komanda šogad gatavojušies dubultcītīgi. Šoreiz aplikācijā iestrādāts arī GPS, lai spēles organizatori redzētu, vai kāds no dalībniekiem tīši nepārtraukti neievēro ceļu satiksmes noteikumus, un, ja kāds tiks pieķerts, viņš tiks diskvalificēts!

Lai piedalītos orientēšanās spēlē “Zigzag” – jāreģistrējas un jāsavāc pietiekams skaits dalībnieku, ideālā variantā – četri, lai katrs sadalītu savus darba pienākumus! Sadarbībā ar radio “Star FM”, par jaunumiem šajā spēlē ziņos Oskars Lepers un mēģinās uzmundrināt visus braucējus!

Orientēšanās spēlē Vidzemē piedalījās 630 cilvēku, tas nozīmē, – 197 komandas! Organizatori šogad ir cītīgi sagatavojušies uzņemt lielāku dalībnieku skaitu!

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl