“Internets nav domāts, lai sēdētu mājās, bet gūtu informāciju, kā pavadīt laiku vidē!” Orientēšanās spēle ikvienam

Komentāri

Iesāc savu vasaru leģendāri – ķer pie rokas draugus, sēdies automašīnā un dodies neaizmirstamā orientēšanās spēlē pa Kurzemi.

Iespēja vienas dienas laikā atklāt noslēpumainas Latvijas vietas – tādu pieredzi īpaši vasarās sniedz vairāki uzņēmumi, kuri organizē orientēšanās spēles ar automašīnām! Jau otro gadu arī sociālais tīkls Draugiem.lv saviem apmeklētājiem rīko pasākumu “Zigzag”!

Atceroties pagājušā gada pieredzi, Draugiem.lv komanda šogad gatavojušies dubultcītīgi. Šoreiz aplikācijā iestrādāts arī GPS, lai spēles organizatori redzētu, vai kāds no dalībniekiem tīši nepārtraukti neievēro ceļu satiksmes noteikumus, un, ja kāds tiks pieķerts, viņš tiks diskvalificēts!

Lai piedalītos orientēšanās spēlē “Zigzag” – jāreģistrējas un jāsavāc pietiekams skaits dalībnieku, ideālā variantā – četri, lai katrs sadalītu savus darba pienākumus! Sadarbībā ar radio “Star FM”, par jaunumiem šajā spēlē ziņos Oskars Lepers un mēģinās uzmundrināt visus braucējus!

Orientēšanās spēlē Vidzemē piedalījās 630 cilvēku, tas nozīmē, – 197 komandas! Organizatori šogad ir cītīgi sagatavojušies uzņemt lielāku dalībnieku skaitu!

Foto

Lasi vēl