Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

25 komentāri

Kādā mājaslapā piedāvā iegādāties gan mobilo, gan fiksēto tālruņu numurus. Cenu amplitūda diezgan iespaidīga – no pārdesmit līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro. Dārgākais numurs, kas sastāv no divnieka un septiņiem četriniekiem, maksā 15 tūkstošus eiro.

Bez Tabu sazinājās ar numuru tirgotāju, taču vīrietis nepiekrita tikties klātienē. Mājaslapā norādīts, ka iegādātos numurus var saņemt kādā tirdzniecības centrā Pļavniekos. Šajā vietā neizdodas atrast veikalu, kas atbilstu meklētajam, taču turpat redzami 2 teleoperatoru centri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Tirgo tālruņu numurus

Mēs (numurus) iepērkam gan kioskos, gan no privātajiem. Tāpat paši kādreiz bijām elektrosakaru komersanti, pirkām arī no uzņēmumiem, kas tika likvidēti. Bizness ir ļoti interesants, taču nekā nelikumīga tur nav.

Visticamākais, ka ar numuru tirdzniecību nodarbojas visi lielākie Latvijas sakaru operatori, taču tas netiek plaši afišēts. Bez Tabu rīcībā nonācis ”Lattelecom” piedāvājums iegādāties ekskluzīvus numurus. Piemēram, numurs 67 111 111 tiek tirgots par 12 tūkstošiem eiro, ieskaitot nodokļus, summa sasniedz nepilnus 15 tūkstošus eiro.

Tālruņa numurus sakaru operatoriem bez maksas piešķir Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija. Tās pārstāve Ieva Bethere norāda, ka iestādes spēkos nav aizliegt šādu numuru tirdzniecību, kas nav arī aizliegta.

Ieva Bethere
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija pārstāve

Lai numurus komersantam piešķirtu, viņam jābūt reģistrētam kā elektronisko sakaru komersantam. Tāpat viņam (komersantam) jābūt pieejai tīkliem, kā arī komersants, tā pārstāvji nedrīkst būt saistīti ar krāpnieciskiem darījumiem.

Bez Tabu uzrunātie garāmgājēji norāda, ka nebūtu gatavi maksāt par tālruņa numuru vairāk par dažiem eiro, tāpat Ķīnas pilsonis norāda, ka šobrīd dārgākais numurs Latvijā (divnieks un septiņi četrinieki) nav ne plika graša vērts, jo skaitlis ”4” nes neveiksmi.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl