Interesanti gan! Ballītē atklājas, kādas intrigas tiek vērptas seriālā “Viņas melo labāk”!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

Pievienot komentāru

Uz “Tallink” prāmja “Romantika” pulcējas seriāla “Viņas melo labāk” zvaigznes, kur par godu seriāla piektās sezonas sākumam tiek rīkota ballīte Kubas ritmos.

Pasākumu vada jaunpienācēji seriālā – Kristiāns Kareļins, kurš atveidos jauno varoni Konstantīnu, un Lelde Dreimane, kura seriālā būs Ketija.

Seriāla zvaigznes viena pēc otras kāpj uz skatuves un mediju pārstāvjiem atklāj, kādas jaunas vēsmas un intrigas būs gaidāmas. To nudien netrūkšot.

Aktieris Andris Bulis, kas seriālā atveido Māri, iejūtas arī Bez Tabu žurnālista lomā un intervē savus kolēģus – aktierus un aizkadra darbiniekus.

Visi kā vienā mutē apgalvo, kas ir galvenā panākumu atslēga, ka seriāls dzīvo jau piekto gadu. Proti, režisors Sigits Račkis, kurš pats vien pieticīgi piebilst:

Ja ir labi aktieri, ir labs režisors, ja slikti aktieri – slikts režisors. Spīlbergs nekad neņem sliktus aktierus, bet gan zvaigznes. Man paveicās, esmu pieņēmis darbā labus aktierus, tāpēc esmu labs režisors.

Aktieri teic, ka režisora daba ir neizdibināma. Dažreiz liek stingri visu izpildīt pēc scenārija un pukojas, ja novirzās no teksta, dažkārt liek pašiem improvizēt.

Režisors Bez tabu atklāj, kālab tā:

Es saprotu scenārija autorus. Uzrakstīt scenāriju 80 sērijām ir liels uzdevums. Ir labas ainas un ir sliktas, ja ir laba aina, kā Čehovam, tad vajag kā tekstā.

Ja ainas ir sliktas, kā meksikāņu seriālos, tad ļaujot aktieriem pašiem improvizēt un bieži tas viņiem izdodoties tik labi, ka rezultātu varētu apskaust ikviens scenārists.

Foto