Intars Rešetins: Visi to ilgi atcerēsies, tādēļ par Latvijas prezidentu es noteikti nekļūšu! Atklāta saruna ar “Svingeri” aktieriem

Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

7 komentāri
Intars Rešetins: Visi to ilgi atcerēsies, tādēļ par Latvijas prezidentu es noteikti nekļūšu! Atklāta saruna ar “Svingeri” aktieriem

6. oktobris ir patiešām zīmīgs datums visiem filmas “Svingeri” faniem! Filma piedzīvos pirmizrādi televīzijas kanālā TV3! Taču, lai skatītājiem, kuri vēl nav šo filmu redzējuši rastos gan priekšstats par filmu kā tādu, kā arī par vārdu svingeri – ko tas īsti nozīmē, raidījums “Bez Tabu: Dzīves smalkumi” ir sagatavojuši īpašu speciālizlaidumu, kas veltīts filmai, kura piedzīvoja neviltotu skatītāju uzmanību pirms vēl tā tikai parādījās kinoteātros!

Raidījuma “Bez Tabu: Dzīves smalkumi” vadītāji – vienmēr atraktīvais Ēriks Palkavnieks un šarmantā Baiba Runce – studijā uzaicinājuši smalkus viesus, filmas “Svingeri” galveno varoņus!

Jau šīs piektdienas vakarā, tev būs iespēja uzzināt par filmas kurioziem un tapšanas gaitu, ko grupas “Prāta vētra” ģitārists Jānis Jubalts teica savai sievai un ko par Elīnas Vānes tēlojumu domā aktieris Intars Rešetins!

Skaties “Bez Tabu: Dzīves smalkumi” jau šo piektdien, 6. oktobrī, kanālā TV3 un pavadi vakaru kopā ar raidījuma vadītājiem Baibu un Ēriku, filmas aktieriem – Elīnu Vāni, Intaru Rešetinu un Jāni Jublatu, jaunā TV3 seriāla “Svešā seja” aktieri Ģirtu Ķesteri, kā arī filmas režisoru Andreju Ēķi!

TOP komentāri

 • jimbo
  +1 +1 0

  jimbo

  Prasts un lets klicerejums matuskas stila, kur rozine koe? Izbijusiem kolhozniekiem un mazpiseniesiem patik, tas viniem saprotams! Bet nu pasniedza ka nez kadu garadarbu! :-) :-) :-) :-)
 • Līva Zālīte
  +2 +1 -1

  Līva Zālīte

  Komēdija?! Vai tiešām Andrejs Ēķis tik ļoti neciena savu tautu, ja atļaujas "laist tautās" kaut ko tik jēlu, prastu, bezgaumīgu?! Vai man būtu jāsmejas, kad Ķesteris iekāpj suņa kakā, kad apdzērusies sieviete izvaro kuslu geju, kad pliks Rešetins ievada filmu ar vārdiem "Es jūs visus izdrāzīšu!", kad Vāne kā izlaists skuķis dedzina kažoku, kad Nevarauska apsmej "hruščovkas", kad neskaitāmas reizes tiek atkārtoti vārdi "izdrāzt", "dirst" un citas rupjības, tostarp kaimiņtautas mēlē, utt., utjpr.?! Filma tikusi saķimerēta 8 dienās... Un 9. dienā Tas Radības Kronis Ēķis atpūtās... un plūca laurus...? Kas gan notiek ar manu tautu, kas "aizpilda skatītāju zāles" un "ar ovācijām sagaida šādu "gabalu" (negribētos devalvēt vārdu "filma")?... Manuprāt, mums ir tikai viena komēdija - "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" (varbūt vēl "Īsa pamācība mīlēšanā"), taču šī lieliskā filma pat nepretendē uz šādu žanra apzīmējumu, kamēr kroplais kinoveidojums "Svingeri" gan.
 • Agris Dundurs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl