Intars Busulis par “Zelta Mikrofonu”: Šis ir gan kā Jaunais gads, gan Ziemassvētki!

Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Pievienot komentāru

Liels bija skatītāju pārsteigums, ka šogad ”Zelta Mikrofons” vadītājs vairs nebūs Andris Freidenfelds jeb Fredis, kurš līdz šim bija vadījis visvairāk Mūzikas ierakstu gada balvas ceremoniju! Pasākuma organizatori līdz pat pēdējam brīdim turēja noslēpumā, kurš tieši stāsies “Zelta Mikrofons” ceremonijas vadītāja lomā šogad.

Pasākuma vadītāja maiņa nebija vienīgais pārsteigums ”Mikrofona ieraksti” balvu pasniegšanas ceremonijā! Šogad paralēli darbiem pie ceremonijas ir radīts arī jauns palīdzības fonds – “Līdzskaņa”.

Ļoti siltu un sirsnīgu atbalstu šajā labdarības projektā visvairāk var just tieši no pašiem mūziķiem, kas aktīvi iesaistās! Dziedātāja Rolanda Ūdra sieva Ilona uzskata, ka tāds fonds kā “Līdzskaņa” jau sen bija nepieciešams!

Ilona Balode - Ūdre

Ilona Balode-Ūdre
Ūdrīša sieva

Tieši šīs organizācijas spēks ir tajā, ka beidzot ir kaut kas, kas mūziķus tā kā apvieno, lai viņi savus labos darbus varētu izdarīt, jo savādāk katrs pats par sevi kaut ko nezina – ne kā organizēt, ne kā darīt! Tagad tiešām ir kāds, kas to visu dara!

Mūziķi visi kā viens atzīst, ka Mikrofona ierakstu gada balvas pasākums ir kā svētki un atskaite par iepriekšējā gadā padarīto!

Intars Busulis

Intars Busulis
dziedātājs

Šis ir tāds Jaunais gads, kā Ziemassvētki, kā dāvanu gaidīšanas laiks. Šīs dāvanas šoreiz ir kā šīs balvas!

Foto