Bezpajumtnieki un Covid-19: daudzi ignorē distancēšanos un pulcējas baros

Covid-19 ietekmē absolūti visus pasaules iedzīvotājus. Šī sērga nešķiro – slimo gan jauni, gan veci, gan bagāti, gan arī nabadzīgi cilvēki. Tieši par sociāli vismazāk aizsargātiem rīdziniekiem interesējas arī “Bez Tabu” skatītāji. Rīgā bezpajumtnieku ir gana daudz, un arī viņiem ir savs viedoklis par notiekošo.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Mairita Zariņa

  Mairita Zariņa

  Būtu visi šie bezpajumtnieki jāapzina, un jāizolē uz laiku ,kamēr ir šī situācija ar vīrusa izplatību valstī.
  Brasas cietums ir brīvs, teritorija pietiekami liela un brīva ,lai tur varētu izmitināt šos bezpajumtniekus un viņus apgādāt ar ēdienu un viņus uzraudzītu.
 • Jā

  Viņiem nav naudas, nav darba un kādēļ viņus neizolē patversmēs. Ir ārkārtas situācija noteikumus viņi neievēro un sodīt nav jēgas, bet vīrusu viņi izplatīt var uz urā. Lai pasēž izolēta vietā arī uz ielām nebūs to diedelnieku.
 • Šokā

  Šokā

  Tie jūsu sauktie "citādās dzīves piekritēji" paši neizvēlējās palikt bez dzīvesvietas. Šādus vārdus var izvēlēties cilvēks kurš nekad dzīvē nav saskāries ar naudas trūkumu. Katrs izdzīvo kā var! Reportieris ar šausmīgu nepatiku veica interviju. Pilnīgi pretīgi skatīties uz tik seklu cilvēku!
  • Maxima

   Maxima

   Veikalos joprojām meklē darbiniekus un nevajag stāstīt, ka viņi tiek abižoti. Skaistu bars un tas arī vis.
   • Nunu

    Nunu

    Šitādus veikalā? Prāts ir? Pirmkārt paši negrib un arī nav spējīgi normāli strādāt. Otrkārt higiēnu un disciplīnu viņiem vairs ar bomi neiedzīsi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!