3 komentāri
Iespējams, nevainīgākais “Pirmā skūpsta” dalībnieks! 45 gadus vecais Aigars meklē otro pusīti

Februāris oficiāli zināms kā gada romantiskākais mēnesis. Līdz Valentīna dienai jeb brīdim, kad visa pasaule svinēs visu mīlētāju dienu, atlicis pavisam nedaudz. Tas, protams, nozīmē tikai vienu – arī līdz gada romantiskākajai pārraidei Bez Tabu “Pirmais skūpsts” atlikusi nedaudz vairāk kā nedēļa!

Raidījums “Bez Tabu” ik dienu skatītājus iepazīstina ar drosmīgajiem šova “Pirmais skūpsts” dalībniekiem, kuri nekautrējas mīlestību meklēt televīzijas kameru priekšā un nodoties kaislīgam skūpstam ar pilnīgu svešinieku!

Šoreiz raidījuma veidotāji vēlas jūs iepazīstināt ar šova vecāko dalībnieku – Aigaru no Jēkabpils! Vīrieti, kura dzīves moto ir: viss lēnām, pa kluso! Aigars aizraujas ar dejām un medībām!

Pašlaik Aigara kvēlākais sapnis ir sastapt sievieti, ar kuru būtu iespējams pavadīt visu atlikušo dzīvi. Līdz šim Aigaram nav izdevies izveidot ģimeni, vīrietis ir bez jebkādām saistībām, jo arī bērnu viņam vēl nav!

Aigara dzīvē vēl nav bijušas nevienas nopietnas attiecības, taču vīrietis uzskata, ka nekad nav par vēlu sākt dzīvē ko jaunu. Šogad nobriedis vairāk uzmanības veltīt mīlestības meklējumiem un laimīgas ģimenes kopdzīves veidošanai!

Foto: Personīgais arhīvs

Aigars visvairāk cilvēkos novērtē atklātību. Patīk pavadīt laiku ar pozitīviem, atvērtiem un jautriem cilvēkiem, jo tikai tā drūmo ikdienu var paspilgtināt ar ko skaistu!

Dullākais, uz ko Aigars būtu gatavs parakstīties, būtu lēciens ar gumiju, bet neaizmirstamākais piedzīvojums vīrietim ir bijis ceļojums uz Eiropu.

Aigars pats sevi raksturo kā klusu un mierīgu cilvēku, un varbūt tieši tamdēļ līdz šim viņam nav izdevies sastapt to īsto un vienīgo, jo ir baidījies pieiet klāt kādai dāmai un kur nu vēl viņu uzrunāt!

Ar Aigaru un citiem eksperimenta dalībniekiem Tev būs iespēja iepazīties jau 14. februārī īpašā raidījuma Bez Tabu speciālizlaidumā šovā “Pirmais skūpsts”!

Foto

TOP komentāri

  • Ami
    0 0 0

    Ami

    Tagad skaidrs kādēļ viņu iekļāva dalībnieku sarakstā... Viņi jau nojauta, ka ar skūpstu partneri var nekas nesanāk.. Bet veidotāji gribējuši šo kautrīgo kungu parādīt plašākai publikai, lai tad kāda drosmīga dāma viņu uzrunātu.. Dzīve ir dzīve.. lai gan kautrīgums vairāk piestāv dāmām, laime ir katra cilvēka mērķis... Lai izdodas satikt foršu dāmu!
  • Zintis
  • Rita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl