Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

Televīzijas skatītājus sagaida kāds interesants projekts, kas jau šovakar piedzīvos savu otro sezonu – šovs “Īstie veči”. Bez Tabu komandai bija vienreizēja iespēja ielūkoties vienas epizodes tapšanā.

Īstie veči ir ieradušies organizatoru norādītajā vietā un gatavi jaunam pārbaudījumam! Puiši ir apbruņojušies ar sporta tērpu, ērtiem apaviem un ūdens pudelēm. Ir pavisam skaidrs – priekšā sportiska aktivitāte. Tomēr izrādās, ka aktivitāte būs ne vien sportiska, bet arī īpaši pikanta.

Īstos večus sagaida deju nodarbība. Deja, kura večiem būs jāmācās, ir visai aktīva un pat erotiska – tas ir striptīzs.

Šova smagākais dalībnieks Mintauts Gubāts, uzzinot par uzdoto uzdevumu, ātri vien nozūd zāles aizmugurē, mazāk pievēršoties dejai, bet vairāk komentējot apkārt notiekošo. Tomēr viņam ir kāds īpašs mērķis, kuru viņš vēlas īstenot…

Mintauts Gubāts
Šova “Īstie veči” dalībnieks

Mans galvenais mērķis, kāpēc piedalos šajā šovā, ir diennakts laikā aizbraukt ar riteni no Rīgas līdz Liepājai. Tas man izdosies tikai tad, ja būšu labā fiziskā formā.

Mintauts gan atzīst, ka ar dejošanu ir uz “jūs”. Kāzās pirmais valsis gan ir nodejots, tomēr ikdienā ar dejām viņš neaizraujas.

Arī šova “Īstie veči” dalībnieks Juris Riberts atzīst, ka striptīza dejošana viņam ir ļoti liels izaicinājums. Tomēr viņš ir pārliecināts, ka ar to tiks galā.

Katru nedēļu īstajiem večiem priekšā būs jauns pārbaudījums, lai šova gaitā puiši varētu atvadīties no liekajiem kilogramiem.

Šā gada dalībnieki ir ne vien gruntīgi masās, bet arī valodā, tāpēc organizatori sola, ka jautrības netrūks!

Ikvienam ir iespēja sekot līdzi piecinieka veiksmēm un neveiksmēm katru pirmdienas vakaru plkst. 21.00 kanālā TV3!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl