13 komentāri
Iepazīsti stāvāko pilskalnu Latvijā – Drusku pilskalnu! “Ekspotīcijā” Alūksnes pusē kopā ar Baibu Runci

Cēsu pilskalns un Āraišu ezerpils ir varenas Vidzemes pērles, taču Bez Tabu komanda šoreiz aicina Tevi atklāt mazpazīstamo, bet interesanto Drusku pilskalnu Alūksnes pusē. Izrādās, tas ir stāvākais un viens no visaugstākajiem Latvijā, lai gan paslēpies Alūksnes augstienes mežos. Tas solās būt viens kārtīgs bridiens pa civilizācijas neskartām vietām, taču elpu aizraujošām ainavām.

“Ekspotīcijas” diena

19. augusts

Tikšanās vieta un laiks

Starts plkst. 12.00! Visi tiekamies nedaudz ātrāk, ap plkst. 11.45, kartē norādītajā punktā, stāvlaukumā pie Veclaicenes pagasta pārvaldes! Uz šo punktu varat doties vai nu ar personīgo automašīnu, vai sabiedrisko transportu! Komentāros varat apmainīties ar ierosinājumiem, ja kādam automašīnā ir brīva vieta vai ja kādam galīgi nav, kā uz šo galamērķi nokļūt!

“Ekspotīcijas” plānotais laiks

Aptuveni 4 stundas

Kas jāņem līdzi?

Ērts apģērbs un apavi atbilstoši laikapstākļiem! Ēdiens – šokolādes batoniņi enerģijai, sviestmaizes un dzeramais ūdens. Tā, lai pietiek un nav jācīnās ar izsalkumu! Kā arī labs garastāvoklis! Ieteikums, ja nepieciešams, varat paņemt arī pretodu līdzekli!

Kā pieteikties?

Aizpildi pieteikuma formu – to meklē ŠEIT! Atceries, bērni pasākumā var piedalīties tikai kopā ar vecākiem vai citiem pieaugušajiem! Noteikti nepalaid garām un iepazīsties ar visiem pasākuma noteikumiem un pušu atbildību!

MĒS AR KATRU, KURŠ BŪS PIETEICIES “EKSPOTĪCIJAI”, SAZINĀSIMIES TELEFONISKI PIEKTDIEN (18.08.)!

Pusdienas

Pēc pievarētās “Ekspotīcijas” kopā mielosimies ar gardu, ugunskurā vārītu zupu!

Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības saistībā ar visu iepriekš minēto, droši vaicā mums komentāros – atbildēsim!

Pieteikšanās ir beigusies!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl