13 komentāri
Iepazīsti pilnīgi citādu Siguldu Bez Tabu “Ekspotīcijā” kopā ar Robertu Blasu!

Turaidas pils un Gūtmaņa ala – vieni no apmeklētākajiem tūrisma objektiem Latvijā. Taču Bez Tabu žurnālists Roberts Blass gatavs tev parādīt vēl neredzētas un neatklātas vietas Siguldā! Tas būs pārgājiens zinoša gida pavadībā, kura laikā būs iespēja iepazīt citādu Siguldu, uzzināt daudz jauna un aizraujoša.

“Ekspotīcijas” diena

5. augusts.

Tikšanās vieta un laiks

Starts plkst. 12.00! Visi tiekamies nedaudz ātrāk, ap plkst. 11.30 Siguldas dzelzceļa stacijā! Iespēja uz šo vietu ir doties vai nu ar vilcienu vai personīgo automašīnu. Jārēķinās un jāapdomā vieta, kur iespējams noparkot savu automašīnu!

“Ekspotīcijas” plānotais laiks

Aptuveni 4 stundas.

Kas jāņem līdzi?

Ērts apģērbs un apavi atbilstoši laikapstākļiem! Ēdiens – šokolādes batoniņi enerģijai, sviestmaizes un dzeramais ūdens. Tā, lai pietiek un nav jācīnās ar izsalkumu! Kā arī labs garastāvoklis! Ieteikums, ja nepieciešams, varat paņemt arī pretodu līdzekli!

Kā pieteikties?

Aizpildi pieteikuma formu – to meklē ŠEIT! Atceries, ka tā jāaizpilda par katru “Ekspotīcijas” dalībnieku atsevišķi! Bērni pasākumā var piedalīties tikai kopā ar vecākiem vai citiem pieaugušajiem! Noteikti nepalaid garām un iepazīsties ar visiem pasākuma noteikumiem un pušu atbildību!

MĒS AR KATRU, KURŠ BŪS PIETEICIES EKSPOTĪCIJAI SAZINĀSIMIES PIEKTDIEN!

Pusdienas

Pēc pievarētās Ekspotīcijas kopā mielosimies ar gardu, ugunskurā vārītu zupu!

Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības saistībā ar visu iepriekš minēto, droši vaicā mums komentāros – atbildēsim!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl