6 komentāri
Iepazīsti Latgali ar skarbās vēstures piegaršu “Ekspotīcijā” kopā ar Evelīnu Strazdiņu!

“Ekspotīcija” Latgalē, izstaigājot Numernes valni, īpaši uzrunās visus tos, kurus saista zināmas un mazāk zināmas Latvijas vēstures lappuses. Tieši Tilžas apkaime ir zināma kā aktīva mežabrāļu kustības vieta pēc Otrā pasaules kara. Te arī čekas represiju un izrēķināšanās stāsti, kas mijas ar iedvesmojošiem patriotisma un milzu tēvzemes mīlestības piemēriem. Lai arī maršruts nopietns un smeldzīgs, tomēr apsolām, ka neizpaliks arī Latgalei tik raksturīgā sirsnība un joki.

UZMANĪBU!!!

Diemžēļ, laika apstākļu un dabas stihijas dēļ TĀ IR ATCELTA!!!

“Ekspotīcijas” diena

Šī “Ekspotīcija” atšķirsies no visām līdz šim piedzīvotajām, jo tajā mēs izbrauksim gida izvēlētos maršruta punktus ar savām automašīnām!

Tikšanās vieta un laiks


Starts plkst. 12:00! Visi tiekamies nedaudz ātrāk, ap plkst. 11:45, kartē norādītajā punktā! Tiekamies pie kafejnīcas “Pietālava” Baltinavā, kas atrodas uz Tilžas un Kārsavas ielas krustojuma! Uz šo punktu jādodas ar personīgo automašīnu, jo tālāk “Ekspotīciju” veiksim ar automašīnām!

Komentāros varat apmainīties ar ierosinājumiem, ja kādam automašīnā ir brīva vieta vai ja kādam galīgi nav, kā uz šo galamērķi nokļūt!

“Ekspotīcijas” plānotais laiks

Aptuveni 4 stundas

Kas jāņem līdzi?

Ērts apģērbs un apavi atbilstoši laikapstākļiem! Ēdiens – šokolādes batoniņi enerģijai, sviestmaizes un dzeramais ūdens. Tā, lai pietiek un nav jācīnās ar izsalkumu! Kā arī labs garastāvoklis! Ieteikums, ja nepieciešams, varat paņemt arī pretodu līdzekli!

Kā pieteikties?

Aizpildi pieteikuma formu – to meklē ŠEIT! Atceries, bērni pasākumā var piedalīties tikai kopā ar vecākiem vai citiem pieaugušajiem! Noteikti nepalaid garām un iepazīsties ar visiem pasākuma noteikumiem un pušu atbildību!

MĒS AR KATRU, KURŠ BŪS PIETEICIES “EKSPOTĪCIJAI”, SAZINĀSIMIES TELEFONISKI PIEKTDIEN (01.09.)!

Kas jāņem vērā?

Ja būs luste un vēlme pēc pievarētās “Ekspotīcijas”, turpat Baltinavā norisināsies muzikantu koncerts! Informācija tiks precizēta!

Pusdienas

Pēc pievarētās “Ekspotīcijas” kopā mielosimies ar gardu, ugunskurā vārītu zupu!

TOP komentāri

 • Rihards. Šnirhs
  +3 +3 0

  Rihards. Šnirhs

  26.08. Braucienā uz Baltinavu, mašīnā ir 4. brīvas vietas. tel.22117823
 • Rihards
 • Jolanta Vjakse
  +2 +2 0

  Jolanta Vjakse

  Labdien visiem, kas plāno doties uz Baltinavu - burvīgo Latgales vietu! Kad būsiet pastaigājuši pa Numernes mežiem un iepazinuši Latvijas vēsturi tās skaudrumā, ko izdzīvoja mežabrāļi un šīs puses ļaudis, aicinām izmantot iespēju degustēt Latgalē ražotu vīnu - DĪĶMALĀS, Baltinavā Skolas ielā 6, mūsu moto: TĀĻU PROM NO STRESA UN STEIGAS! www.dikmalas.lv Iepriekš zvaniet, lai varam sagatavoties jūsu uzņemšanai. Laipni gaidīti DĪĶMALĀS!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl