8 komentāri
Iepazīsti Jūrkalni no cita skatpunkta Bez Tabu ”Ekspotīcijā” kopā ar Agnesi Drunku!

Latvijai ir gandrīz 500 kilometru gara jūras robeža, taču ne visa tā ir iepazīta un tūristu taku iemīta. Agnese Drunka kopā ar zinošu gidu gatava kopā ar Bez Tabu skatītājiem iziet aizraujošu maršrutu pa mežonīgo Kurzemes jūrmalu. Tas būs pārgājiens ar daudz svaiga jūras gaisa, interesantām sarunām un gardām sviestmaizēm noslēgumā.

“Ekspotīcijas” diena

12. augusts

Tikšanās vieta un laiks

Starts plkst. 12.00! Visi tiekamies nedaudz ātrāk, ap plkst. 11.30, kartē norādītajā punktā pie Ulmales-Labraga baznīcas (brīdinām, ka Google maps šī lokācija uzrādīta nepareizi, tādēļ karti esam ielikuši no Jāņu sētas)! Uz šo galamērķi varat doties vai nu ar personīgo automašīnu, vai sabiedrisko transportu! Komentāros varat apmainīties ar ierosinājumiem, ja kādam automašīnā ir brīva vieta, vai ja kādam galīgi nav kā uz šo galamērķi nokļūt!

Aptuveni 4 stundas

Kas jāņem līdzi?

Ērts apģērbs un apavi atbilstoši laikapstākļiem! Ēdiens – šokolādes batoniņi enerģijai, sviestmaizes un dzeramais ūdens. Tā, lai pietiek un nav jācīnās ar izsalkumu! Kā arī labs garastāvoklis! Ieteikums, ja nepieciešams, varat paņemt arī pretodu līdzekli!

Kā pieteikties?

Aizpildi pieteikuma formu – to meklē ŠEIT! Atceries, ka tā jāaizpilda par katru “Ekspotīcijas” dalībnieku atsevišķi! Bērni pasākumā var piedalīties tikai kopā ar vecākiem vai citiem pieaugušajiem! Noteikti nepalaid garām un iepazīsties ar visiem pasākuma noteikumiem un pušu atbildību!

MĒS AR KATRU, KURŠ BŪS PIETEICIES “EKSPOTĪCIJAI”, SAZINĀSIMIES TELEFONISKI PIEKTDIEN (11.08.)!

Pusdienas

Pēc pievarētās Ekspotīcijas kopā mielosimies ar gardu, ugunskurā vārītu zupu!

Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības saistībā ar visu iepriekš minēto, droši vaicā mums komentāros – atbildēsim!

  • Ja ar tevi kopā brauc vairāki cilvēki, tad uzraksti viņu vārdus, uzvārdus un kontaktinformāciju šeit.

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl