Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Latvijas – Vācijas hokeja spēle “Lanxess” arēnā Ķelnē bija izpārdota, maču klātienē vēroja 18 797 līdzjutēji. Abām komandām spēle bija vienlīdz svarīga – tā bija cīņa par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Spēlē par garlaicību sūdzēties nevarēja, vācu fani var lepoties ar savām līdzjutēju tradīcijām. Pēc iemestiem vārtiem visi vienbalsīgi sauc spēlētāju uzvārdus. Arī vairākas reizes periodā, visi fani pēkšņi izdomā spēli vērot stāvus. Paši šo tradīciju skaidro, kā savas hokeja komandas atbalstīšanu, vienalga, kāds ir spēles rezultāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan latviešu līdzjutēji šajā spēlē bija mazāk nekā vācieši, viņus dzirdēja. Un ar to nu gan līdzjutēji var lepoties, visi Ķelnē apbrīnoja mūsu fanus. Turklāt Latvijas izlases kreklos bija slēpušies daudzi ārzemnieki, kuri arī fanoja par Latvijas izlasi. Bez Tabu, piemēram, satika fanu no Skotijas, kurš skaidroja, ka Skotijā nav labas hokeja komandas, tāpēc viņš fano par latviešiem, jo patīk viņu spēles stils.

Protams, zaudējums sāpīgs gan līdzjutējiem, gan hokejistiem, arī pēc spēles, komandas kapteinis neslēpa, ka čempionāts bijis nedaudz par īsu. Kaspars Daugaviņš teica, ka Vācija kaut kad jāuzvar, un visas izredzes to izdarīt nākamgad. Jānis Sprukts pateicās latviešu līdzjutējiem, un Elvis Merzļikins atzinās mīlestībā pret Latvijas hokeja izlasi.

Foto

Lasi vēl