“Iekāp slavenības kurpēs” – atklāj Aijas Andrejevas tēla odziņas kopā ar stilisti!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

5 komentāri

Raidījums “Bez Tabu” piedāvā jaunu, modīgu rubriku “Iekāp slavenības kurpēs”, uzrunājot cilvēkus, kuri fano par kādas pašmāju slavenības ģērbšanās stilu un labprāt to pielāgotu arī sev, taču trūkst ideju. Šoreiz stiliste Gita Šildere palīdzēja “Bez Tabu” skatītājai Maijai iejusties dziedātājas Aijas Andrejevas tēlā.

Dziedātāja Aija Andrejeva vairākkārt mainījusi gan matu sakārtojumu, gan ģērbšanās stilu, pārsteidzot fanus un modes pazinējus. “Bez Tabu” skatītāja Maija pozitīvi vērtē dziedātājas spēju saglabāt “pašpuikas” tēlu un tajā pašā laikā arī nezaudēt sievišķo seksapīlu.

Stiliste Gita Šildere novērojusi, ka viena no galvenajām Aijas Andrejevas garderobes sastāvdaļām ir ādas jaka, taču stiliste vispirms veikalā “Lindex” piestāja pie auduma jakām, lai izceltu šosezon aktuālos toņus jebkurā garderobē. Haki, sarkanbrūnā, Ēģiptes zilā un sviesta dzeltenā krāsa būs labs ceļabiedrs jaunajā rudens modes sezonā.

Stiliste Gita Šildere iesaka visiem savu garderobi papildināt ar “biker” stila ādas jaku, kas ir klasiska vērtība, turklāt to iespējams kombinēt gan ar sportiska, gan svinīga stila apģērbiem. Tāpat universāla garderobes sastāvdaļa ir masīvi “biker” stila apavi.

Gita Maijai piemeklēja divus apģērba komplektus: ādas jaku, “biker” apavus ar džinsu biksēm un to pašu ādas jaku un zābakus ar melnu, klasisku kleitu. Gan Gita, gan Maija neslēpa sajūsmu par veikalā “Baltic.space” atrasto pērli – melnu, klasisku un tajā pašā laikā sportisku kleitu.

Foto

5 komentāri