Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Pēc veselas dienas, kas pavadīta autobusā, izlase pirmo treniņu Ķelnē aizvadīja 4. maijā – Brīvības svētkos. Vakarā hokejisti ieturēja svinīgu maltīti pie galdiem, kas klāti baltiem galdautiem.

Čempionāta priekšvakarā noskaņojums izlasē esot pozitīvs, tā vismaz saka paši hokejisti. No malas vērojot, viņi šķiet ļoti mierīgi. Protams, pirms pirmās spēles grūti spriest.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš pēc pirmā treniņa Lanxess arēnā pastāstīja, ka Ķelnē ieradušies ar patīkamu pozitīvismu!

Kaspars Daugaviņš

Kaspars Daugaviņš
Latvijas hokeja izlases kapteinis

Pārbaudes spēles nospēlējām diezgan labi, tas iedeva morālo pārliecību, tagad tikai tas viss jāliek lietā.

Visa Ķelne, ja godīgi, šķiet mierīga un pat nedaudz garlaicīga. Nav apgrūtinošas drošības pārbaudes, rodas sajūta, ka esi savējais. Arēnā visi lēnām gatavojas čempionātam – katrs dara savu darbu, viens otram netraucējot.

Fanus uz ielām pagaidām nemana, arī vietējie centrā vēl nav apraduši ar to, ka pilsētā notiek tik liels pasākums – Pasaules čempionāts hokejā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl