“Iegūt manu uzticību nav vienkārši,” Laima Vaikule atklāj festivāla ”Laima Rendezvous Jūrmala” programmu un attiecības ar māksliniekiem

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

1 komentārs

Mediju pārstāvji ir pirmie, kas Laimas Vaikules rīkotājā preses konferencē ekskluzīvajā Jūrmalas restorānā “36. līnija” uzzina, kas šogad piedalīsies festivālā ”Laima Rendezvous Jūrmala — 2018”.

Katram festivāla vakaram šogad tiks piešķirts nosaukums un tematiskais virziens. Pirmajā dienā notiks atklāšanas koncerts, otrajā būs “Mīlestības vakars”, trešajā  notiks “Hītu vakars” un ceturtajā vakarā būs galā koncerts.

Mākslinieki, kuri uzstāsies festivālā, lielākoties ir Laimas Vaikules draugi: gan populāri pašmāju mūziķi, gan ārzemju skatuves zvaigznes.

Festivāla programma pašlaik izskatās šādi:

Pirmais vakars, “Atklāšana”: Ballet Freedom, Uma2rman, Mario Biondi, Tamara Gverdciteli (Тамара Гвердцители), Katrīna Gupalo (Катрина Гупало), Elīna Nečajeva, Intars Busulis, Nastja Kamenskih (Настя Каменских), Mila Nitiča (Мила Нитич), Ņikita Aļeksejevs (Никита Алексеев), Ani Lorak, Mario Biondi, “Kadnay”, Roberto Kel Torres.

Otrais “Mīlestības vakars”: Andrejs Makarevičs (Андрей Макаревич), Lolita (Лолита), grupa “Sunsay”, vokālā grupa “Framest”, Nino Katamadze, Verka Serdjučka (Верка Сердючка), Dana Sokolova, Jānis Stībelis, grupa “Mountain Breeze”, Jūlija Paršuta (Юлия Паршута), Intars Busulis, Ballet Freedom.

Trešais “Hitu vakars”: Filips Kirkorovs (Филипп Киркоров), grupa “Vougal”, Markus Riva, Ači Purceladze (Ачи Пурцеладзе), Aija Andrejeva, Jonibek, Aleksejs Čumakovs (Алексей Чумаков), Maniža (Манижа), “Shain Lee”, Artūrs Pirožkovs (Артур Пирожков), grupa “Sunstroke Project”, Aleksandrs Panajotovs (Александр Панайотов), Ballet Freedom.

Ceturtais vakars, “Grand Gala”: Hibla Gerzmava, Jeļena Vaenga (Елена Ваенга), Grigorijs Ļepss (Григорий Лепс), grupa “Cosmos”, Igo, Emins (Эмин), grupa “DaGamba”, Roberto Kel Torres, Lauris Reiniks, Džā Kalibs (Jah Khalib), “The Ludvig”, Ballet Freedom, Filips Kirkorovs (Филипп Киркоров).

Deju kolektīvs ”Ballet Freedom”, kura pūrā ir sadarbība ar spožām zvaigznēm, ne vien piedalīsies muzikālajā randiņā ”Laima Rendezvous Jūrmala — 2018”, bet arī spēlēs galveno lomu vienā no festivāla dienām.

Dziedātāji un festivāla vadītāji  Markus  Riva un Intars Busulis raidījumam Bez Tabu izklāsta, vai, vadot festivālu, ir tiesīgi improvizēt vai jāvadās tikai pēc jau uzrakstītā scenārija.

Festivāla dibinātāja Laima Vaikule neslēpj, ka mēģinājumi notiek pie viņas mājās. Tā varot labāk iepazīt dalībniekus ne tikai kā mūziķus, bet arī kā cilvēkus, kas māksliniecei ir svarīgi. Nenoliedz, ka viņas uzticību nav viegli iegūt, taču tie, kam tas izdevies, var paļauties uz viņas atbalstu un palīdzību jebkurā situācijā.

Foto