“Iedošu 24. izmēra atslēgu, lai atbrauc “caca” un pamēģina saremontēt traktoru!” “X Faktora” Margarita interneta ķengās neklausās

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

27 komentāri

Margarita no Rogovkas meistarīgi remontē traktorus, naski lasa kartupeļus, ir mīloša un gādīga māte pieciem bērniem. Visa starpā pagūst iekarot tautas un žūrijas ovācijas šovā “X Faktors”. Kolorītākā “šovmene” un Latgales “bomba” atplestām rokām uzņem savā saimniecībā Bez Tabu komandu.

Kad Bez Tabu žurnālistu, aizmigušu kartupeļu kaudzē, saimniecībā Rogovkas pusē uzmodina Margarita Kolosova, viņš saprot – sapnis ir piepildījies. Redzot vaigā kolorītāko šova “X Faktors”, aizraujas elpa un sirds sāk pukstēt straujāk.

Margarita ir labākā traktoru remontētāja Rogovkas pusē, metāla darba zirgus viņas sētā “ārstēšanai” ieved no malu malām.

“Lai paņem kuvaldu, bļin!” Labot traktorus un audzināt piecus bērnus nav tas pats, kas apmeklēt skaistumkopšanas salonus

“Es jau lasīju komentārus internetā, kurus, protams, galvā neņemu. “39 gadi tikai, bet izskatās kā uz 50”. Man ir pieci bērni! Es saku: “Atbrauc! Iedošu 24. izmēra atslēgu!

Atgriez skrūves! Pagriez! Paskatīsimies, cik tu skaista būsi! Neaizej kādu nedēļu uz saloniem!” Es neņemu galvā! Lai patur Rīgas “fifas” milzu atslēgu! Lai paņem kuvaldu, bļin!” kareivīga ar uzgriežņatslēgu rokā ir Margarita.

Margarita, viņas vīrs Vilis un pieci bērni ir ar ļoti plašām sirdīm: ciemiņiem no Rīgas uzreiz uzklāj galdu.

“Maizīti ēdiet! Arī lauku speķi! Es tev saku: no Latgales nepaēdis neaizbrauksi prom!” par Latgales viesmīlību brīdina Margarita.

Krievu roks un savi “gabali”. Kad būs jauna ģitāra, Intar?

Šovā “X Faktors” Margarita publiku un žūriju pārsteidza ar dziesmas “Kaprīzā meitene” dziedājumu, bet savā pagalmā labprāt dzied kopā ar bērniem mīļas kompozīcijas par ģimenes tematiku, ļoti iecienījusi izpildīt Krievijas rokgrupu, jo īpaši “Sektor gaza” hitus, kā arī pirmatskaņojumā plašākai publikai nodzied pašas sacerētu daiļdarbu.

Dziesmas dzied ģitārspēles pavadījumā. Mūzikas instrumentu Margaritai sagādāja māsa, atvedot to no Anglijas, kur kāds to jau bija saudzīgi izlicis no mājas, atzīstot par nevajadzīgu.

“Domāju, lai bērni mācās! Kādi bērni? Internetā atradu, kā jāmācās spēlēt. Iemācījos divās nedēļās!” ar spēju apgūt muzikālās prasmes lepojas Margarita. Viņas ģitārai gan iztrūkst viena stīga, bet cer, ka jaunu strinkšķināmo sagādās Intars Busulis. Viņš esot parādā par padomu, kas, iespējams, ir viens no svarīgākajiem, kāds sniegts viņa dzīvē.

Proti, pēc uzstāšanās “X Fatora” pirmajā kārtā Intars Busulis atklāja, ka reiz bijis “cūku bērēs” Latgalē, kur tā sadzēries šmakovku, ka kļuvis slikti. Margaritas ieteikums Intaram: vajag “aizkūst”, tad nebūs slikti, dzerot šmakovku.

Margarita teic, ka spēcīgā un skanīgā balss viņai ir dabas dota. Neveic nekādus dziedāšanas vingrinājumus, arī “X Faktora” skatuve prožektori un žūrijas locekļa Intara Busuļa šarms balss skanīgumu neietekmēja.

“Visi zina, ka labi dziedu. Kad sanākam ar radiem, draugiem, visu laiku dziedu. Šie jau “lūst nost” pie galda, bet liek man dziedāt, kaut pirksti, spēlējot ģitāru, jau jēli. Kad izeju sētā un dziedu, arī tad visi sābri dzird! Citi dalībnieki stāsta, ka mūzikas skolā gājuši, pa pasauli braukājuši dziedādami. Bet kur es? Laukos dziedu! Skolas korī! Reiz man kāds teica, ka nosponsorēs sintezatoru, lai spēlētu balles.

Es pateicu: “Kam man tas?” Ja man nepatiks kompānija, nedziedāšu. Ja normāli cilvēki, kuri “pavelk” līdzi, protams, sadziedāsim!” Kad man patīk, iekrīt sirdī dziesma, es to dziedu. Bet cita var skanēt, to pat nesaklausu. Eirovīzijā “paņēma” tas bārdainais, ko tur klausīties? Ar bārdu savu “paņēma”? Nekrīt tāda dziesma sirdī! Tātad sūds! Man patīk tā Busuļa tā “Atkal klāt ir rīts”. Vārdus neiemācījos, gribēju viņam nodziedāt!”

Margarita ļoti mīl savu dzīvesbiedru Vili un piecus bērnus, kuri ir noderīgi kartupeļu lasīšanā, kamēr pati dzied “X Faktorā” Rīgā.

“Vīram ģimenē bija pieci bērni, manā – septiņi. Protams, ka vajag daudz bērnu! Pierodi, bariņš visu laiku apkārt. Kad bērnu ilgāku laiku nav blakus, trūkst viņu.

Kad istabā it kā visi sēž, bet pēkšņi viens iziet, ar trešo aci pakausī redzi jūti, ka nav. Mēs ar vīru rosāmies, lai bērniem viss būtu. Un galvenais ir izglītība,” par ģimeniskumu Latgalē stāsta Margarita.

TOP komentāri

 • Es
  +24 +24 0

  Es

  Vairāk šādu atklātu, dzīvespriecīgu cilvēku Latvijā. Tās dažas minūtes kad uzstājās, deva labu noskaņojumu visam vakaram.
 • Vita Eglīte
  +13 +13 0

  Vita Eglīte

  Jādabū! Skatītāji to nesapratīs. Jāieplāno tv vakars par godu Latgales kaprīzajai meitenei.
 • Vita Eglīte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl