Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Baltos kreklos tērptā latviešu līdzjutēju grupa katru spēli izpelnījusies operatoru pastiprinātu uzmanību. Mača laikā viņi savu aktīvo kustību dēļ regulāri redzami video kubā.

Līdzjutēji ievērojuši, ka arī hokejisti pēc gūtiem vārtiem mēdz demonstrēt kādu deju soli. Pirmajā spēlē pret Dānijas izlasi skatītājus priecēja Mika Indraša izpildītās kustības. Indrašis gan pēc spēles teica, ka tas noticis emociju karstumā, vienkārši kaut kas bija jādara!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, neviena no spēlētāju uzvaras dejām nav iepriekš iestudēta, viss notiek spontāni emociju karstumā. Hokejists Oskars Cibuļskis kā būtiskāko rituālu min kopīga apļa izveidošanu. Pirms spēles pret Itālijas izlasi hokejistus pirms došanās laukumā uzmundrināja Ronalds Ķēniņš.

Līdzjutējiem liekas, ka īpašs rituāls ir ledus aizskaršana pēc spēles, taču Cibuļskis atzina, ka pārsvarā visi vienkārši noslauka rokas, jo pirms tam ar sasvīdušām plaukstām sveicinājušies.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl