Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Baltos kreklos tērptā latviešu līdzjutēju grupa katru spēli izpelnījusies operatoru pastiprinātu uzmanību. Mača laikā viņi savu aktīvo kustību dēļ regulāri redzami video kubā.

Līdzjutēji ievērojuši, ka arī hokejisti pēc gūtiem vārtiem mēdz demonstrēt kādu deju soli. Pirmajā spēlē pret Dānijas izlasi skatītājus priecēja Mika Indraša izpildītās kustības. Indrašis gan pēc spēles teica, ka tas noticis emociju karstumā, vienkārši kaut kas bija jādara!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, neviena no spēlētāju uzvaras dejām nav iepriekš iestudēta, viss notiek spontāni emociju karstumā. Hokejists Oskars Cibuļskis kā būtiskāko rituālu min kopīga apļa izveidošanu. Pirms spēles pret Itālijas izlasi hokejistus pirms došanās laukumā uzmundrināja Ronalds Ķēniņš.

Līdzjutējiem liekas, ka īpašs rituāls ir ledus aizskaršana pēc spēles, taču Cibuļskis atzina, ka pārsvarā visi vienkārši noslauka rokas, jo pirms tam ar sasvīdušām plaukstām sveicinājušies.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl