Grupa “Baritoni” un Intars Busulis gatavi tievēt! Puiši atklāj izacinājuma mērķus

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

Šova “X Faktors” dalībnieki grupa “Baritoni” kopā ar mentoru Intaru Busuli vienojušies kopīgā mērķī – līdz pat dziedošā šova beigām pievērsties aktīviem treniņiem un atbrīvoties no 28 kilogramiem.

Aizritējusi pirmā tikšanās, kurā dalībnieki ar treneri, kura sekos līdzi tievētāju progresam, izrunāja treniņu norisi un maltīti, kuru izaicinājuma dalībniekiem nodrošinās trīs reizes dienā.

Tāpat dalībniekus nosvēra, nomērīja, un viņi izvirzīja konkrētus mērķus, kurus izaicinājuma laikā vēlas sasniegt. Žūrijas loceklis Intars Busulis stāsta, ka viņa svars ir stabils jau deviņus mēnešus, taču atzīst, ka labprāt atbrīvotos no dažiem kilogramiem. Iespējams, iemesls, ka svars stabili turas, ir Intara ikdienas maltīte – viņš neesot taukainu ēdienu cienītājs. Tā vietā labprāt izvēlas baudīt zivs ēdienus un dārzeņus.

“Mans mērķis ir uzlabot savu fizisko formu, pagaidām esmu apmierināts ar savu formu. Taču, ja ir iespēja to vēl vairāk uzlabot, kāpēc lai to neizmantotu,” viedokli pauž Busulis.

Intars Busulis cer uz iespēju sportot mājās, jo uzskata, ka treniņi sporta zālē aizņem daudz laika. “X Faktora” dalībnieks Artūrs pavisam noteikti negribētu skriet. Tāpat dalībnieki cer, ka maltīte būs pietiekama,, lai nerastos izsalkuma sajūta.

Fitnesa trenere Dace Haino uzklausot tievētēju mērķus, tos sauc par realizējamiem. Galvenais esot īstā motivācija un gribasspēks iet uz mērķi. Divus mēnešu dalībnieki dzīvos pēc īpaši izstrādāta plāna, lai decembrī atklātu, vai galvenais mērķis – atbrīvoties no 28 kilogramiem – ir sasniegts.

Foto

1 komentārs