Gribi būt laimīgs? Dzīvo koka mājā!

Koka māja nav tikai privātmāja. Tā var būt arī daudzstāvu māja, piemēram, pasaulē augstākā koka māja uzcelta Norvēģijā, tā ir 85,5 metru augsta un robežu nav. Pasaulē koka māju celtniecība kļūst arvien populārāka. Tāpēc, zinot, ka vairāk nekā puse mūsu valsts teritorijas ir klāta mežiem, un zinot, ka esam ceturtā mežiem bagātākā valsts Eiropā, tad šķiet, mums vajadzētu būt pienākumam dzīvot koka mājās. Arī celt jaunas koka mājas.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Filips-72

    Filips-72

    Interesanti uzzināt kur Latvijā aug un ir tāda pārpilnība ka būvniecībā var izmantot LAPEGLI ? Otrs jautājums. Ja var,, izmantot laukā " kāpēc nevarētu izmantot iekšā.! Lubiņas vannas istabā!!! Ja laukā uz jumta Lubiņas ir lietus vai sniega ietekmē mitrās tās vēja un gaisa ietekmē tiks izžāvētas bet ne jau vannas istabā! Treškārt. Nepareizā laikā cirstajos kokos ir tendence iemitināties ķirmjiem un tad 100 gadus būdai nesagaidīt!
  • tak

    tak

    Tauta ari ir tads teikslis;gribi dzivot vienospriekos ,ej un stajies pazarniekos! nu vot vel dzivo koka buda!Idille pilniga...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!