Grasies precēties? Spilgts un uzkrītošs grims, izrādās, šogad modē līgavām!

Diāna Logina

Autors: Diāna Logina

Bez Tabu raidījuma producente. Atbild par Bez Tabu saturu un komandas darbu.

1 komentārs

Hercogienes Keitas Midltones māsas Pipas kāzas ieturētas klasiskā angļu lauku kāzu stilā – līgavai vienkārša piegriezuma kleita, dabisks, neuzkrītošs grims. Tāpat arī viesi – tērpti tīros pasteļtoņos. Presē īpašas uzslavas izpelnījusies Keitas vecrozā kleita, un varētu jau šķist, ka tieši šīs precības diktēs kāzu modi šosezon. Bet nekā! Londonas grima mākslinieku simpozijā valda pārliecība, ka tagad līgavām modē ir spilgts un uzkrītošs grims!

Maikls Kejs
Grima mākslinieku kataloga izdevējs

Līgavām tā viennozīmīgi ir īpaša diena, un grima izvēle, pirmkārt, būs atkarīga no līgavas personības. Vienas domā, jā, man ir jānospridzina šai dienā, jāsavāc pēc iespējas vairāk balsu “Instagramā”…

Citas domā atkal citādāk – vai es ar lepnumu šīs bildes varēšu pēc gadiem rādīt arī saviem bērniem un mazbērniem?

Bet kopumā jā, līgavu grims kļuvis spilgtāks un krāsām bagātāks.

Grima mākslinieki iesaka līgavām neskopoties un vienmēr ieplānot īpašās dienas grima ģenerālmēģinājumu, tas ļaus meistaram kāzu dienā sasniegt izcilāku rezultātu, bet pašai līgavai aiztaupīt vilšanos un asaras:

“Es sāku ar to, ka noskaidroju, ko kliente lieto ikdienā – vai velk slapjo kontūru, vai izmanto lūpukrāsu vai tikai lūpu spīdumu, kādu tonālo krēmu lieto… Man ir svarīgi, lai arī kāzu dienā ar savu svētku grimu sieviete joprojām justos viņa pati!” skaidro grima māksliniece Džemma Hornere!

Lai nu kā, rosība par un ap kāzu industriju apliecina, ka precēšanās sezona ir sākusies un uzsauciens “Rūgts!” tagad būs dzirdams aizvien biežāk!

Foto