Ģirts Ķesteris jūtas kā Karlsons, kas dzīvo uz jumta

Komentāri

”Labrīt, šeit dzīvo Karlsons! Ir tādi, ka nespēj atnākt līdz manam dzīvoklim tādēļ, ka tas ir ļoti augstu, virs jumtiem,” smaidot sveicina raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumi rubrikas Diena ar zvaigzni varonis Dailes teātra aktieris, Fēliksa lomas atveidotājs iemīļotajā seriālā UgunsGrēks.

Ģirts Ķesteris nākamo dienu nekad strikti neplāno. Šodien ir vēlais rīts un pirmā vēlā rīta kafija. Mundruma dzērienu aktieris dzer sešas līdz astoņas reizes dienā, protams, samazinot porcijas. Aktieris atzīst, ka gulēt dodas ļoti vēlu, jo agri iet pie miera, viņaprāt, ir nožēlojami. ”Kā gan citādi izbaudīsi to, kas tev pieder,” runājot par laiku, savu uzskatu pamato aktieris. Vingrošanai Ķesteris parasti atvēl vakarus vai dienas vidu.

Lai arī Ģirts Ķesteris dzīvo vien pāris kvartālu attālumā no Dailes teātra, vienalga jābrauc ar automašīnu, jo mēģinājumu uz izrādes starplaikā jāpaspēj uz kārtējo seriāla UgunsGrēks ierakstu, kas norisinās otrā pilsētas malā.

Pēc trim stundām Ģirtu Ķesteri gaida Pētersona viesnīcas kolēģi un Fēliksa tēls.

Vairāk par Ģirta Ķestera ikdienu, tostarp seriāla UgunsGrēks uzņemšanas aizkadrus, skaties video!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl