“Galvenais mērķis ir sadraudzēties.” Sarīkota simtgades jūlijā dzimušo mazuļu gada jubilejas ballīte!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

“Bez Tabu” saņēma ielūgumu uz vērienīgu 2018. gada jūlijā dzimušo zīdaiņu gada jubilejas ballīti. Jaunās māmiņas iepazinušās domubiedru grupā internetā, un pēc gada uzrīkots kopīgs pasākums. Ballītes mērķis – iepazīties un jautri pavadīt laiku visiem kopā.

Vairāk nekā divdesmit simtgades jūlijā dzimušo mazuļu un viņu vecāki pirmā gadiņa jubileju nolēmuši svinēt, sanākot kopā, mammas iepazinušās portālā Facebook.com speciāli izveidotā grupā. “Pieteicāmies jūlija mazulīšu grupā, tur es arī visu uzzināju par šo pasākumu,” stāsta viengadnieces Martas mamma Santa.

Tāpat Santa arī norāda, ka šādas domubiedru grupas internetā ir ļoti vērtīgas un var palīdzēt jaunajām māmiņām rast padomu ikdienas gaitās: “Grupiņa izveidota, lai mammas var dalīties savā pieredzē, ja kaut kas satrauc, tad uzraksta jautājumus, un pārējās māmiņas palīdz. Kaut arī Marta mums ir otrais bērniņš, tāpat jautājumi rodas, un viss tiek pārrunāts tajā grupiņā.”

Par izklaidēm pasākumā gādāja mūziķe Laura Raila, kuras ģimenē aug jūlijā dzimušais Lūkass. Pasākums tika atklāts ar iepazīšanos, tad sekoja pāris rotaļu un arī neatņemama mazuļu ballīšu sastāvdaļa – rāpošanas sacensības. “Galvenais mērķis ir sadraudzēties, lai mazie bērniņi “patusējas”, un, manuprāt, forši ir tas, ka viņi pazīst viens otru jau no dzimšanas, vienaudži kopā jau no pirmā gada,” uzskata Lūkasa mamma Laura.

Olīvijas mamma Anna Lieckalniņa-Krimele norāda, ka kopā Facebook.com grupā ir vairāki simti jūlijā dzimušo mazuļu, un cer, ka, rīkojot līdzīgus pasākumus nākotnē, atsaucība būs vēl lielāka. “Jūlijā simtgades mazulīši mēs esam 350–400, tas nozīmē, ka viss notiek, un demogrāfijai tas ir lielisks skaitlis,” tā Anna.