“Galvenais, lai šovs sevi attaisno!” Jānis Romanovskis par “X faktoru” Latvijā!

1 komentārs

Pēc tādas ilgākas pauzes, kad Latvija jau ir izslāpusi pēc kāda muzikāla šova, tagad pie mums Latvijā ierodas pasaulslavenais šovs ” X faktors”.

Pirmā šova versija tika izveidota Lielbritānijā! Nu jau arī Latvijā, ar lielu troksni sevi pieteicis šovs “X faktors”, kas jau pirmo divu nedēļu laikā, kopš izsludināta pieteikšanās, mudinājis anketu aizpildīt vairāk nekā 600 cilvēkiem!

Kaimiņvalstī Lietuvā šovs “X faktors” veiksmīgi piedzīvo jau trešo sezonu! Vai šos panākumus izdosies atkārtot arī Latvijā, savulaik populārā mūzikas šova “Jaunā talantu fabrika” vadītājs Jānis Romanovskis, vēl nav drošs!

Radio “StarFm” raidījuma “Zoopasta” vadītājs uzsver, ka galvenais, lai šovs Latvijā sevi tiešām attaisno! Viens no izšķirošiem faktoriem būs ne vien paši projekta dalībnieki un tā vadītājs, bet arī atbilstoši piemeklēta žūrija!

Šova veidotāji meklē talantus visā Latvijā – tādēļ arī atlase nenotiks tikai vienā vietā, bet gan sešās Latvijas pilsētās – Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī, Rīgā, sākot jau no 8. maija!

Ja Tavs talants ir spēcīgs vokāls, tad pasaulē skatītākais televīzijas realitātes šovs ”X Faktors” ir Tava iespēja iegūt biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

Pieteikties aicināti visi, sākot no 16 gadiem un līdz pat mūžībai! Šova veidotāji īpaši vēlas lūgt pieteikties tieši muzikāliem vokālu ansambļiem un grupām, kuras redz sevi uz lielās skatuves!

Foto

1 komentārs