Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Jaunākie hokeja kluba Rīgas “Dinamo” mājas spēļu apmeklētāji pirms mača sākuma iemēģināja roku galda hokeja spēlē. Bez Tabu radās izdevība noskaidrot, kurš no sporta veidiem viņuprāt ir grūtāks – galda hokejs vai ledus hokejs.

Kristers pauda viedokli, ka grūtāk ir spēlēt hokeju uz ledus, jo “tur ir jāslido un jāpadod ripas”, viņam nepiekrita cita bērnu kompānija, sakot, ka galda hokeju spēlēt ir sarežģītāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Īstajā hokejā tu vari paslidot, bet pie galda tev pašam jāspēlē, nu ar rokām,” argumentē jauns hokeja līdzjutējs.

Bērni vienbalsīgi piekrita, ka kārtīgam hokejistam jāprot abi (gan galda, gan ledus hokejs), jo tad spēlētāji varot parādīt, kas jādara uz ledus un kas pie galda.

“Galda hokejā var uzzināt vairākas lietas, kā labāk darīt – uzbrukt un tā,” pārdomās dalījās kāds cits jauns hokeja fans.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl