Gādīga mamma savam dēlam izveido nojumīti šosejas malā

Ikviens autovadītājs, kurš pārvietojas pa autoceļu Biksti-Auce, noteikti pamanījis nojumīti, kurā no rītiem puisītis gaida autobusu, lai nokļūtu uz bērnudārzu. Lai gaidīšanu padarītu patīkamāku, mamma izveidojusi nojumīti, kur patverties no lietus.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • .
 • Džuljeta
 • ♡♡♡

  ♡♡♡

  Braicot uz laukiem es braucu garām šai vietai un vienmēr piesaista uzmanību, man tas liekās ļoti jauki.
 • Gudri
 • Esse

  Esse

  Es pareizi saprotu, ka bērnudārzieks gaida autobusu pieturā viens pats un viens pats arī dodas uz bērnudrzu?!
 • Mēs essm gatavi nomiecināt,nav problēmu

  Mēs essm gatavi nomiecināt,nav problēmu

  Liecieties mietā un savus boksa maisus un citus izdomas augļus atstājat pie sevis!! Pirmo reizi dzirdu ka bērnam nepieciešams spēlēties gaumīgi!!! Bērnam jāspēlējas savā izdomātā pasaulītē un lzi tas būtu droši un organizēti,par to domā un rūpējas viņa mamma un tās ir mīļas ģimenes rūpes un sadarbība kur piedalās ar rotaļļietām kaimiņi garāmbraucot!! Bērns visu mūžu atcerēsies kā viņi ar mammu iekàrtoja rotaļu būdiņu!!!Slikta tur nav nekā,izņemot komentētāju izdomātos šausmu stāstus un murgus!! Malači ģimenīte,ka augat,dzīvojat un spēlējaties kopā! Nelasiet negatīvos komentārus,dod tikai iemeslu un jums pareģos visu,kas nav ļaunākajos murgos rādijies!! Dzīvojiet ar gaišām domām,lai arī citiem šķiet bezgaumīgi !!
 • Vinta
 • Edīte Dii

  Edīte Dii

  Lieliska vieta!Par gaumi neiet runa ,bet sirsnību un gādību!Šī ģimene medijos ne pirmo reizi minēta .Kaut Visiem Bērniem Būtu tāda Lauku Idille !Un aktivātes Tur ,Bez Gana ...
 • Viedoklis

  Viedoklis

  Par gaumi, kā zināms, nestrīdas, bet par to, kas būtu pareizāk - ceļa malā lēkāt un dauzīt boksa maisu vai iemācīties mierīgi sēdēt un, gaidot autobusu, kaut vai pārcilāt mīkstās rotaļlietas - par to gan nevajadzētu būt jautājumam. Ja bērns no mazotnes kopā ar vecākiem būs pieradis, ka, pieturā gaidot autobusu, nedrīkst lēkāt, skraidīt un dauzīties, tad ir liela iespēja, ka viņš to nedarīs arī esot jau lielāks un gaidot autobusu bez vecākiem. Runājot par boksa maisu, žēl atzīt, bet mūsu vidū ir ne tikai prasmīgi "rējēji", kuri labās lietās redz sliktu un nepalaidīs garām iespēju to pateikt (latviešu mentalitāte), bet ir arī ar gana veikliem nagiem. Ja šajā nojumītē būtu jūsu pieminētais boksa maiss, nez, vai garām braucošie tur laiku pa laikam piestātu atstāt vēl kādu boksa maisu. Drīzāk jau tas ātri vien pazustu, ja būtu gana labā stāvoklī. Nodriskātu vai paštaisītu lupatu maisu taču nedrīkst likt, lai antām neliktos bezgaumīgi.
 • Anta
  0 -29 -29

  Anta

  Izskatās pēc liela bezgaumīga haosa tajā nojumē. Tas bērns gaidot autobusu uz skolu, cik saprotu, labāk varētu pavingrot, palēkāt vai padauzīt boksa maisu, kam viņam tas mantu lēmums?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!