Gādīga mamma savam dēlam izveido nojumīti šosejas malā

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

10 komentāri

Ikviens autovadītājs, kurš pārvietojas pa autoceļu Biksti-Auce, noteikti pamanījis nojumīti, kurā no rītiem puisītis gaida autobusu, lai nokļūtu uz bērnudārzu. Lai gaidīšanu padarītu patīkamāku, mamma izveidojusi nojumīti, kur patverties no lietus.

Nojumīte, kas labi redzama no nama logiem, papildināta ar ļoti daudzām mīkstajām rotaļlietām, lai varētu ar tām spēlēties, kamēr tiek gaidīts autobuss.

Oficiālā starppilsētu autobusu pieturvieta atrodas pārdesmit metrus tālāk. Kā atklāj namā dzīvojošā  kundze, pie nojumītes regulāri apstājas garāmbraucēji. ”Šo izveidojusi mana meita, lai dēlam nebūtu jāsēž lietū,” raidījumam atklāj kundze.

Vecākā meita Sanija atklāj, ka dažreiz pie nojumes apstājas automašīnas un to pasažieri papildina mantiņu klāstu.

Sanija
Vecākā māsa

Sākotnēji šeit nebija nekā. Mans mazais brālis šeit gaidīja autobusu uz skolu. Kad lija vai sniga, nebija diez ko patīkami tur stāvēt. Vecāki izveidoja arku, lai būtu kur patverties. Laika gaitā mamma salika šeit mantiņas, lai brālim būtu patīkamāk no rītiem gaidīt autobusu, lai varētu paspēlēties. Diezgan bieži šeit piestāj automašīnas, lai paskatītos, kas tā par nojumi. Ir atstāti arī maisi ar mīkstajām mantiņām. Mums neko pat nepasaka, vienkārši atved un atstāj.

Nojumītē ir plašs mantiņu klāsts, un ome atklāj, ka māmiņa nojumes rotājumus pieskaņo dažādiem svētkiem. Šobrīd tajā vēl ir apskatāmi Lieldienu zaķi.