2 komentāri
FOTO! Vai esi redzējis tik daudz Ziemassvētku vecīšu vienuviet? Bez Tabu meklē ĪSTO!

Raidījums “Bez Tabu” turpina meklēt īsto Ziemassvētku vecīti, tāpēc vakar, 30. novembrī, uz atlasi TV3 birojā tika aicināti vairāk nekā 40 pretendentu, kas sacentās uz šo augsto titulu. Tik daudz Ziemassvētku vecīšu vienuviet Bez Tabu vēl nebija redzējis, un dažbrīd sāka šķist, ka pienākuši Ziemassvētki.

Taisnības labad gan jāsaka, ka pieteikušies bija ievērojami vairāk ”Ziemassvētku vecīšu”, taču tas īstais var būt tikai viens, tāpēc “Bez Tabu” tikās ar tiem, kas sākotnēji visvairāk atbilda priekšstatam par īsto Ziemassvētku vecīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gandrīz visi aicinātie pretendenti bija parūpējušies par tradicionālo Ziemassvētku vecīša tērpu, un, lai arī ārēji līdzīgi, tomēr katrs savā veidā koši un dažādi. Un, vai spējat iedomāties, kā tas ir būt vienlaicīgi kopā ar vairāk nekā 40 Ziemassvētku vecīšiem? Pārņem neviltota sajūta, ka Ziemassvētki nav aiz kalniem!

Bet tātad! “Bez Tabu” žūrijas uzdevums, kā jau ierasts, nebija no vieglajiem. No pretendentu vidus bija jāizvēlas tie pieci finālisti, kas savā starpā cīnīsies par “Bez Tabu” īstā Ziemassvētku vecīšu titulu! Un tas ir ļoti vērtīgs tituls, jo 1000 eiro vērta “Elkor”dāvanu karte, egļu vainags un mūžīga slava viņu pavadīs tālākajās Ziemassvētku vecīša gaitās.

Foto: F64

Foto: F64

Šie pieci pretendenti ir atlasīti, un, kas viņi ir, to mēs vēl paturēsim noslēpumā, taču atklāsim, ka ne visi no viņiem ir sava mundiera profesionāļi. Uz atlasi aicināto vidū bija gan tādi Ziemassvētku vecīši, kas bērnus un pieaugušos iepriecina jau 35 gadus, gan tādi, kuru Ziemassvētku vecīša gaitas sākas tikai šogad. Un, neraugoties uz dažādo pieredzi, īpaši priecēja tie, kuru Ziemassvētku vecīšu sirdīs dega tā uguntiņa, ko daudzi sauc par Ziemassvētku brīnumu.

Tad nu lūk, pieci veiksminieki ir atrasti un jau pavisam drīz “Bez Tabu” viņus aicinās uz Ziemassvētku vecīša cienīgiem pārbaudījumiem. Kādi tie būs – arī to mēs vēl neatklāsim, taču jau pavisam drīz, 25. decembra vakarā, īpašā “Bez Tabu” Ziemassvētku pārraidē mēs varēsim visi noskaidrot, kas būs Īstais Ziemassvētku vecītis.

Tomēr, lai svētki un īpašā “Bez Tabu” pārraide pienāktu ātrāk, ļausim tev ik pa brīdim ieskatīties, kā pieci pretendenti cīnās par titulu. Tāpēc piedāvājam tev ieskatīties, kā noritēja “Īstā Ziemassvētku vecīša konkursa” atlase.

Foto

TOP komentāri

 • Ķirsite
  +1 +1 0

  Ķirsite

  Un ne tikai šis hakeris prot taisīt dāvanas,Oskars māk iepriecinā bērnus ar koka mantām un cita veida mantām.
 • Ķirsite
  +1 +1 0

  Ķirsite

  Mums un bērniem nevajag vecīti kurš ir hakeris un māk uztaisīt tā kad viņš vinē.Tāpēc ceru kad žūrija lasa komentārus.Un šo balvu un vietu nopelna Oskars Gerneris,jo zinu kādas spējas ir viņa rokās

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl