Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Pirmo reizi Latvijā tika noskaidrots, kurš tad ir pelnījis sevi dēvēt par īsto Ziemassvētku vecīti! Raidījums “Bez Tabu” sadarbībā ar dāvanu universālveikalu “Elkor Plaza” uzrīko emocijām bagātu, jauku un sirsnīgu Ziemassvētku šovu – “Īstais Ziemassvētku vecītis”!

Kas gan ir Ziemassvētki bez īsta Ziemassvētku vecīša? TV3 skatītājiem bija iespēja dzīvot līdzi vecīšiem konkursa finālā, kurā raidījums pārbaudīja Ziemassvētku vecīšu svētku garu un spējas tikt galā ar dažādiem uzdevumiem: šķēršļu pārvarēšanā ceļā pie bērniem, svētku noskaņas radīšanā, kā arī, protams, spējā uzminēt bērnu vēlmes attiecībā uz kāroto dāvanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziemassvētku vecīši finālisti

  • Jānis Karzauks ir visjaunākais gan vecumā, gan pieredzes ziņā. Viņam ir 23 gadi, un pirmo reizi par Ziemassvētku vecīti viņš pārtapa tikai pērn. Tas aizrāva tik ļoti, ka šogad viņš nespēj vairs sagaidīt Ziemassvētkus. Ikdienā Jānis ir basketbola treneris un aizraujas ar kartingu. Par savu īpašo talantu viņš uzskata spēju izturēt lielu salu, kas Ziemassvētku vecītim nav mazsvarīgi!

  • Renārs Mastiņš ikdienā strādā dažādos amatos, bet viņa lielākie hobiji ir mūzika un snovbords. 39 gadus vecā Renāra īpašais talants ir dziedātprasme. Renārs ir vecītis ar īstu bārdu, ko pirms Ziemassvētkiem speciāli audzē garu. Būt gaidītam un iespēja iepriecināt cilvēkus ir tas, kas liek viņam gadu no gada vilkt sarkano kostīmu un doties pie bērniem

  • Andris Reizups ir vecītis ar vislielāko pieredzi. Pirmo reizi Ziemassvētku vecīša tēlā viņš iejutās 14 gadu vecumā un turpina to jau 35 gadus. Būšana par vecīti kļuvusi par ļoti nozīmīgu viņa dzīves daļu. Ikdienā Andris ir pasākumu vadītājs, kurš raksta dzeju.

  • Māris Trejs ir ieprecējies īstā Ziemassvētku vecīšu ģimenē. Ziemassvētku vecītis ir bijušas viņa sievasmāte, sievasmātes māte un vecmāmiņa. Viņam ir gods būs pirmajam vīrietim ģimenē, kas nēsā sarkano kostīmu! Jāatzīmē, ka šī ir īsta Ziemassvētku vecīšu dzimta – viņiem ir īpaša grāmata, kas piedzīvojusi kara un miera laikus un kur ierakstīti visi bērni, pie kuriem vecītis ir viesojies. Ikdienā 36 gadus vecais Māris ir noliktavas pārzinis, dejo tautas dejas un par savu īpašo talantu uzskata aktiermeistarības un dziedāšanas prasmes.

  • Elīna Eglīte apgāž stereotipus par to, ka Ziemassvētku vecītis ir vīrietis, jo Ziemassvētku gars, dzirksts un prieks stāv pāri tādām pasaulīgām lietām kā dzimums. Elīnai ir 30 gadi un ikdienā viņa ir klientu apkalpošanas speciāliste, kurai patīk vadīt pasākumus, dziedāt karaoki un likt puzles. Par savu īpašo talantu uzskata skaļo balsi.

Šova lieliskā žūrija

Protams, liels paldies arī žūrijai – bez tās nu nekā! Žūrija sastāvā šoreiz īpaši viesi – dziedātājs Lauris Reiniks, Tv un radio dīva Baiba Sipeniece – Gavare un grupas Knīpas un Knauķi dziedātājs Eremijs Sējāns! Šovu vadīja raidījuma Bez Tabu vadītājs, vienmēr smaidīgais Juris Šteinbergs!

Apsveicam uzvarētāju!

Andris sevi sauc par pieredzējušāko no visiem Bez Tabu sacensības ”Īstais Ziemassvētku vecītis” finālistiem. Uzskata, ka viņam konkurentu nav! Un kā nu, ne 15 tērpi, vairāki desmiti bārdu, noslēpumainais dāvanu maiss un pat unikāla e-pasta adrese. Tāds ir Ziemassvētku vecīša Andra stāsts.

Kā visiem vecīšiem veicās pārbaudījumos? Skaties izveidotās foto galerijas!

Foto – pārbaudījums “šķēršļu josla”

Foto – pārbaudījums “Dāvana mazajai meitenītei”

Foto – pārbaudījums “Dāvanu saiņošana”

Foto – pārbaudījums “Piparkūku mājiņas”

Foto – šova “Bez Tabu meklē īsto Ziemassvētku vecīti” filmēšana

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl