Foto: Televīzijas raidījumu vadītāji, sportisti un mūziķi līksmo mediju grupas “All Media Baltics” sezonas atklāšanas ballītē

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

0 Komentāru

Televīzijas raidījumu vadītāji, žurnālisti, fotogrāfi, sportisti, mūziķi pulcējušies modernajā koptelpas ofisā “Double 9”, kur mediju grupa “All Media Baltics” atklāj jauno rudens sezonu. Mediju grupā ietilpst TV3, LNT, 3+, TV6, Kanāls 2.

Katram raidījumam ir sava istaba un katrā no tām klātesošiem ir iespēja tikties ar raidījumu dalībniekiem. Ar sanākušajiem sirsnīgi tērzē TV raidījumu vadītāji Haralds Burkovskis, Agnese Vārpiņa, Evelīna Strazdiņa, viesu vidū ir arī mūziķi Ralfs Eilands, Mesa, Sabīne Berezina un meitenes no “Tautumeitām”.

Sporta istabā raidījuma “Bez Tabu” filmēšanas grupa sastop Latvijas futbola izlases prezidentu Kasparu Gorkšu, izlases futbolistus Kasparu Dubru, Kasparu Ikstenu un Gļebu Kļuškinu, Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretāru Edgaru Šnepu, basketbolistus Jāni Blūmu un Guntu Baško, arī “Dinamo Rīga” spēlētājus. Jaunajā  sezonā “All Media Baltics” kanāli būs īsta paradīze sporta faniem.

Iezīmējot jauno sezonu, “All Media Baltics” Latvijā vadītāja Baiba Zūzena informē, ka rudens sezonai ir raksturīga arī jauna kvalitāte. Grandiozi pašmāju šovi, aizraujoši vietējie un pasaulslaveni seriāli, spraigi ziņu un analītiskie raidījumi tagad skatāmi jaunā HD jeb augstas izšķirtspējas kvalitātē. Īpašs gandarījums, ka šosezon TV3 savu divdesmitgadi svin kā Latvijas skatītāju iemīļotākais izklaides kanāls. Savukārt pieredzējušais ziņu un analītisko raidījumu veidotājs kanāls LNT būs nozīmīgākais 13. Saeimas priekšvēlēšanu cīņas atspoguļotājs televīzijā. Jaunā rudens sezona būs gan vizuāli, gan saturiski krāšņa,” norāda ”All Media Baltics” Latvijā vadītāja Baiba Zūzena.

Darba dienu vakaros no pirmdienas līdz ceturtdienai par izklaidi tumšajos un rudens vakaros turpinās rūpēties seriāla “Viņas melo labāk” varoņi. Neatņemama darba dienu vakaru sastāvdaļa būs raidījums “Bez Tabu”, kas šoruden atzīmē 18. dzimšanas dienu.

TV3 ekrānos atgriezīsies līdz šim vērienīgākais televīzijas projekts Latvijā – pasaulē populārais muzikālais šovs X Faktors. Tas būs skatāms TV3 no 9. septembra pulksten 20:00.

Rudenī Latvijas simtgades noskaņās TV3 skatītāji varēs baudīt arī iemīļoto muzikāli izklaidējošo spēli “Es mīlu tevi, Latvija”, kurā kapteiņu Janas Duļevskas un Valtera Krauzes vadībā un Artūra Skrastiņa uzraudzībā sabiedrībā zināmu cilvēku komandas pierādīs savas zināšanas par Latviju. “Es mīlu tevi Latvija” būs skatāms TV 3 no 7. septembra piektdienās pulksten 20:20.

Kopā ar populārām personām būs iespēja iepazīt dzimto zemi un tās novadu dažādību izklaidējoši izglītojošo raidījumu ciklā “Atklāj Latviju”, kas būs skatāms otrdienās pulksten 21:10 LNT.

Ir padomāts arī par gastronomiskām baudām, un no 1. oktobra TV3 skatītāju vērtējumam tiks nodots jauns raidījums “Vakariņas četratā”. Ik nedēļu no pirmdienas līdz ceturtdienai sešos vakarā četras Latvijā populāras personības gatavos ēdienus un uzņems viesus, bet viņu paveikto vērtēs profesionāli pavāri. Uz sezonas atklāšanas ballīti ieradušies raidījuma dalībnieki mūziķis Arturs Gruzdiņš un Nauris Brikmanis, kuri demonstrē savas iemaņas pavārmākslā.

LNT saviem skatītājiem šoruden piedāvās pārbaudītu vērtību – šova “Lauku sēta” jauno sezonu un tas tiks pārraidīts no 13. septembra katru ceturtdienas vakaru. Šoreiz cits citam pretī stāsies puiši un meitenes, un ieskats projekta uzņemšanas aizkulisēs liecina, ka šī būs aizraujošākā sezona.

Liela nozīme ”All Media Baltics” Latvijā telekanālu saturā ir ārvalstu produktiem, un šajā sezonā skatītājus gaida daudz atzītu projektu, kas izvēlēti, sekojot pasaules izklaides industrijas tendencēm.

Visos mediju grupas kanālos-TV3, LNT, 3+, TV6, Kanāls 2 – tiek solīti daudzi izzinoši un arī izklaidējoši projekti.

Foto

0 Komentāru