Ētera personības Māra Grigaļa vecākie dēli gatavo viņam dāvanu un atklāj, kāds ir viņu tētis?

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

0 Komentāru
Ētera personības Māra Grigaļa vecākie dēli gatavo viņam dāvanu un atklāj, kāds ir viņu tētis?

TV3 un radio “Star FM” ētera personībai Mārim Grigalim dēli gatavo dāvanu Tēva dienā un atklāj, ko kopā ar tēti viņiem patīk darīt un kāds ir viņu tētis.

Jau desmit gadus septembra otrajā svētdienā Latvijā tiek svinēta Tēva dienu, un jau šo svētdien bērni jo īpaši samīļos un godinās savus tētus. Gaidot šo dienu, raidījums “Bez Tabu” turpina stāstu sēriju “Mans tētis labākais tētis” un tiekas ar Māri Grigali.

Māris Grigalis ir ne tikai “TV3 Laika ziņu” moderators, radio ”Star FM” balss, bet arī  pasākumu vadītājs un kopš augusta arī daudzbērnu tētis. Māra jaunākajam dēlam Ralfam ir tikai viens mēnesis, bet abiem vecākajiem dēliem Mārcim un Kristeram jau ir 4 un 6 gadi. Abi puikas gribētu iepriecināt savu tēti Tēva dienā.

“Rozenthal cheramics studio” keramikas nodarbību pasniedzējas Ilmas Strazdiņas vadībā abi veido un apglezno keramikas šķīvjus un atklāj, kāds ir viņu tētis.

Savukārt Māris Grigalis neslēpj, ka Tēva dienā būs kopā ar saviem trim dēliem un sievu Zani.  Plāno, ka šo dienu visa ģimene pavadīs svaigā gaisā, oglēs ceps pašu audzētos kartupeļus un čuguna katlā uz oglēm vārīs zupu.

0 Komentāru