Estrādes leģenda Viktors Lapčenoks vērtē Latvijas basketbolistu izredzes ceļā uz Rio olimpiādi!

1 komentārs
Estrādes leģenda Viktors Lapčenoks vērtē Latvijas basketbolistu izredzes ceļā uz Rio olimpiādi!
Kadrs no video

Bez Tabu Viktoru Lapčenoku sastop dziedātāja ģimenes dārzā. Viņš lepni izrāda dzīvesbiedres izlolotā puķudobes un zemeņu ražu, taču paša Viktora prāts šobrīd nodarbināts ar basketbolu. Dziedātājs aizrautīgi seko līdzi Latvijas valstsvienības kvalifikācijas spēlēm Belgradā. Gaidot kārtējo cīņu, viņš šķendējas: “Pietrūkst Porziņģa un Biedriņa, ja viņi būtu, bez problēmām! Mūsējie simts procenti tiktu uz olimpiādi! “

Ja nebūtu dziedātājs, būtu treneris.

Dziedātājs Viktors Lapčenoks ir draugos sportu jau kopš bērnības, un tas ir vienlīdz svarīgs kā mūzika. Nodarbojies ar dažādiem sporta veidiem. Viņam ir pirmā sporta klase rokasbumbā, trešā – vieglatlētikā un volejbolā, tomēr vistuvākais ir basketbols.

Foto

Viktors Lapčenoks spēlējis kā aizsargs Latvijas izlasē un pat ieguvis meistarkandidāta titulu. Ja nebūtu dziedātājs, visticamāk, būtu basketbola treneris. Rūpīgi seko līdzi visiem sporta notikumiem, tostarp, basketbola spēlēm olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā. 

Pietrūkst gara auguma spēlētāju.

Vērojot pirmo spēli ar Japānas izlasi, prognozē, ja mūsu valstsvienības puiši spēlēs ar atdevi un sportisku niknumu, varot būt labs rezultāts. Ar aizsargiem viss esot kārtībā, ar uzbrucējiem, kā kuru reizi. Vajagot arī precīzākas piespēles, bet, galvenais, mūsu izlasei pietrūkst gara auguma basketbolistu, visvairāk – Porziņģa un Biedriņa.

Ja viņi būtu, estrādes leģenda un sporta pasaules pārzinātājs teic: “Bez problēmām. Mūsējie simts procenti tiktu uz olimpiādi! Tas būtu fantastiski!”

Viktors mūsu izlasei to novēl!