7 komentāri

Plastiskā ķirurģija un netīrais bizness, noklusētā patiesība ģimenē, mīlestība un cerības un vēl daudz kas cits pārsteigs skatītājus jaunajā Latvijā radītajā seriālā. ”Svešās sejas” veidotāji ir pieredzes bagātā ”UgunsGrēka”, ”Ēnu spēļu” un citu seriālu režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece un scenārija autore Gunta Kalniņa.

Skatītājiem lielāko pārsteigumu šoreiz sagādās aktieris Ģirts Ķesteris, kurš seriālā “Ugunsgrēks” piedalījās jau kopš pašiem pirmsākumiem.

Ja daudzi ir pieraduši aktieri redzēt vienā tēlā 17 sezonas, kas ir gandrīz tūkstoš divsimt sēriju, tad tagad Ģirts pārsteidz ar pilnīgi jaunu tēlu un frizūru!

Ģirts Ķesteris

Ģirts Ķesteris
aktieris

Es nolēmu atgriezties pie tā laika, pie tām sajūtām, kad manu pieri rotāja arī mati! Nenoliedzami tas ir skaists laiks, jo tas bija jaunības laiks, bet tā viss pārējais man saistās ar Brūsa Vilisa epopeju!

Esmu pilnīgi pārliecināts, ka skatītāji nespēj iztēloties mani šādā imidžā!

Arī šoreiz seriāla galvenā varoņa lomu atveidos Ģirts kopā ar Kasparu Dumburu no Latvijas Nacionālā teātra un Dārtu Danēviču no Dailes teātra, un viņu tēlu savstarpējā saikne pagaidām ir noslēpumā tīta, bet skaidrs, ka līdz šim šādā veidolā aktieri vēl nav redzēti!

Seriāls skatītāju vērtējums tiks pasniegts jau rudenī kanālā TV3!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl