“Esmu lepns!” Desmit gadus vecais Bruno kļuvis par pasaules čempionu galda spēlē!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

6 komentāri

Pasaules čempiona kauss desmit gadus vecā Bruno mājās stāv goda vietā. Bruno nupat ieradies no pasaules “Beyblade Burst” turnīra Francijā kā uzvarētājs. 

Pasaulē tā ir ir ļoti populāra galda spēle, kurā ar īpašu uzgriezni jeb palaidēju jāpalaiž uzvelkamo vilciņu cīņai ringā. “Beyblade” spēlēšana notiek savstarpēji sacenšoties diviem dalībniekiem. Tas, kurš uzvar turpina spēli ar citu pretinieku, bet zaudētājs izstājās. Finālā Bruno pretinieks bijis spēcīgais Korejas pārstāvis.

Lai uzvarētu, jālieto prāta spējas, jāizlemj, kāda spēles taktika būs visveiksmīgākā. Turnīrā piedalījušies dalībnieki no 24 valstīm, tostarp no Austrālijas, Amerikas, Āzijas un Eiropas.

Iļģuciema iedzīvotājs mazais Bruno jūtas lepns, ka uzvarējis. Tā varot popularizēt Latvijas vārdu pasaulē. Parīzes turnīrā daudzi nemaz neesot zinājuši, kur Latvija atrodas. Citi pat sacījuši, uzvarējis dalībnieks, par kura valsti mēs neko nezinām. Lai Latvijas vārdu popularizētu, Bruno pat spēlējis ar cepuri ar mūsu valsts simboliku.

Vaicāts, par ko gribētu kļūt, atbild, par basketbolistu. Dzīvot gan negribētu nevienā citā valstī kā vien Latvijā, jo tā ir zaļa, sakopta un tīra.

Foto

6 komentāri