“Es šogad īsti neesmu skolā pat bijusi!” “X Faktors” zvaigzne Adriana Miglāne sevi visu atdod šovam

Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

7 komentāri

Šova “X Faktors” 11 raidījums ir aiz muguras, un arī mēs bijām klāt, lai parādītu kaut ko no tā aizkulisēm un nedaudz vairāk iepazīstinātu ar dalībniekiem!

“X Faktora” jaunākā dalībniece, 17 gadus vecā Adriana Miglāne šova dēļ izlikusi visas kārtis – viņai skolu sanāk apmeklēt arvien retāk, un visa uzmanība tiek veltīta dziedāšanai un sevis pilnveidošanai!

Adriana Miglāna

Adriana Miglāne
Šova “X Faktors” dalībniece

Pagaidām ir tā, ka es skolā neesmu pat bijusi. Sanāk tikai piektdienās, bet man ir ļoti forša skolotāja, un mēs kaut kā tiksim uz priekšu!

Vēl joprojām nepilnā sastāvā grupa “Tautumeitas” vakar šova “X Faktors” tiešraidē parādīja, uz ko ir spējīgas. Sieviešu grupas sestā dalībniece Asnate vēl nav atgriezusies no Amerikas, taču arī promesot cītīgi seko līdzi “Tautumeitu” priekšnesumiem!

Diemžēl grupai “Tautumeitas” un dziedātājam Edgaram Kreilim bija jāstājas uz izbalsošanas svītras!

Edgars Kreilis

Edgars Kreilis
Šova “X Faktors” dalībnieks

Patiesībā man jau mērķis bija pirms šova. Līdz ar to esmu aktīvi mūzikā darbojies arī pirms “X Faktora”! Kamēr esmu šovā, esmu izlaidis jau trīs oriģināldziesmas. Esmu pārliecināts, ka šovs ir tikai ievads!

Žūrijas pārstāve un mentore Aija Auškāpa lēma, ka šovs jāpamet Edgaram! Pašlaik Aijas komandā palikuši visvairāk dalībnieku – trīs! Pārējiem mentoriem pa vienam! Aija savai komandai izdomājusi arī nosaukumu, lai ne tikai saliedētu, bet arī raksturotu savus jaunos talantus!

Tālāk šovā cīnīsies tikai pieci dalībnieki, un “X Faktora” fināls būs vērojams jau 3. decembrī kanālā Tv3!

7 komentāri