“Es skatījos Markum Rivam acīs, jo man viņš patīk!” Rekordliels skaits dalībnieku rāda, ko prot, Jelgavas “X-Faktora” atlasē

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

Līdz 12. maijam noris aktīvi jauno talantu meklējumi – šova “X-Faktors” komanda apbraukā Latvijas lielākās pilsētas, kurās izsludinātas šova atlases. 9. maijā kārta bija pienākusi jelgavniekiem. Zemgales Olimpiskajā centrā pulcējās līdz šim neredzēts dalībnieku skaits.

Jelgavnieki uz atlasi ieradās laikus, dalībnieku rinda vēl pirms atlases sākuma sniedzās līdz pat otrajam ēkas galam. Liela daļa jauno mūziķu atkārtoja dziesmu vārdus, citi pārliecinājās, vai līdzi paņemtie mūzikas instrumenti ir darba kārtībā.

Viena no potenciālajām dalībniecēm Anna, kura ceļu uz atlasi mērojusi no Talsiem, žūrijas priekšā stājās viena no pirmajām. Pēc uzstāšanās meitene bija priecīga par savu sniegumu, jo viss izdevies kā plānots.

Anna
Atbraukusi no Talsiem

“Es skatījos acīs Markum Rivam, jo man viņš patīk. Sākumā bija uztraukums, bet tas ātri pārgāja, jo žūrija smaidīja un mani patīkami uzņēma!”

Uz atlasi ieradušies ne tikai potenciālie dalībnieki, bet arī atbalstītāju pulks. Īpaši izcēlies kāds pāris, kuri ļāvās apskāvieniem un uzmundrinājuma vārdiem. Potenciālo dalībnieci Paulu ieradies atbalstīt draugs Matīss, kurš pavisam pārliecinoši zinot, ka žūrija draudzenē ieraudzīšot talantu!

Līdz ko Paula nokļuva žūrijas priekšā, viņa nodziedāja dziesmu angļu un latviešu valodā. Pēc priekšnesuma meitenei uzdeva jautājumus. Jāpiebilst, ka laiks, kuru dalībnieki pavadīja žūrijas priekšā, bija ļoti mainīgs – citi sveikā cauri tika vien ar nodziedātu dziesmu, citus apbēra ar jautājumiem.

Priekšā vēl divas šova atlases – 11. maijā komanda talantus meklēs Rēzeknē, taču 12. maijā Rīgā.

Foto