Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Pagājušā gada vasarā daiļā televīzijas šovu dalībniece, psihoterapeite un teoloģe Anna Lieckalniņa sacīja jāvārdu uzņēmējam Rafaelam Krimelam, kļūstot par precētu sievu Annu Krimeli.

Atšķirībā no vairuma jaunu sieviešu nekad nesapņoja par savām kāzām un pat nemēģināja sevi iztēloties kā līgavu. Gluži otrādi, visas dzīves garumā bija iekšējs uztraukums, kā tas būs, kad tā svarīgā mūža diena pienāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tam kad tika bildināta un saprata, ka tā diena jau tuvojas, savas bažas darīja zināmas vedējmātei. Kopā nolēma, ka kāzas būs pavisam nelielas, tajās būs vien paši tuvākie ģimenes locekļi un vedēji, vien četrpadsmit cilvēki. Tam piekritis ir Rafaels.

Vispirms laulību reģistrēja dzimtsarakstu nodaļā, tad devās uz franču restorānu pusdienās, bet pēc tam tomēr nolēma doties uz Baltezera baznīcu un tur jau kā ģimene saņemt svētību. Mičošanas nebija un kāzu svinības beidzās līdz ar saulrietu.

Citām līgavām iesaka nebaidīties aicināt fotogrāfu arī uz pucēšanas mirkli. Pati sākumā to neesot gribējusi, bet, kad jau sākusi posties, zvanījusi fotogrāfam un aicināja, lai atbrauc, jo nekad citreiz vairs nebūs tās emocijas un īpašais satraukums, kā pošoties savām kāzām. Tieši šīs bildes Annai arī patīk vislabāk.

Tā kā abi ar vīru ir motociklisti, fotosesiju rīkoja arī uz močiem. Savās kāzās sākotnēji gribēja braukt ar lielo limuzīnu, taču pēc tam pārdomāja. Ar to brauca kāzu viesi, bet paši ar savu BMW markas automašīnu.

Lai gan Anna bija iniciatore, ka kāzas vajag nevis lielas un pompozas, bet gan mazas un pieticīgas, tagad nožēlo, ka šai tik svarīgajā dzīves dienā, kura izvērsās tik ļoti skaista, nebija klāt draugu, ar kuriem dalīties savā priekā.

Iespējams, revanšēsies, kad svinēs savu, piemēram, piecu gadu kāzu jubileju, un tad gan uzaicinās visus draugus.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl