6 komentāri
“Es nevaru būt mamma visiem!” Baiba atklāj, kādēļ izjukusi mīlas pasaka ar karstasinīgo Eduardo
Foto: Bez Tabu

Baiba dzīves moto ir: ”Dzīvot dzīvi bez apstājas”. Tas arī pamudinājis meiteni pieteikties šovam ”Pirmais skūpsts” un meklēt savu mīļoto caur televīziju. Tas arī bijis meitenes neaizmirstamākais piedzīvojums. Baiba sevi raksturo kā skaistu, gudru un viltīgu, taču akcentē, ka ir vienkārša, bez nekādām īpašām prasībām no dzīves, galvenais, lai atrastu sev mīlošu un gādīgu vīrieti pie sāniem.

Šovā meitenei izdevās atrast puisi – karstasinīgo Eduardo, kura kaislība ir dziedāšana, īpaši karaoke! Viņam ļoti patīk muzicēt – ir arī dziesmu repertuārs ar kuru noteikti iepriecinās un pārsteigs jebkuru meiteni. Ļoti patīk dziedāt tieši mīlas balādes, kas visvairāk aizkustina sieviešu sirdis.

Lai gan sākotnēji, jau randiņa norises laikā, starp abiem šova dalībniekiem varēja redzēt mīlas dzirkstis, Baiba atzīst, ka tās ātri nozudušas. Abi kopā pavadīja brīvdienas – devās uz Ogres skatu torni, taču pēc šī skaistā randiņa Baiba saprata, ka Eduardo nav viņas gaumē!

Kad devāmies mūsu pirmajā randiņā, man bija jādomā par to, cik daudz es drīkstu ēst. Cik es varu tērēt naudu. Jo puisis jau dodoties uz izvēlēto vietu man pieteica, lai piedomāju, kā varētu ietaupīt naudu!

Baiba stāsta, ka pēc pirmās viesošanās pie meitenes, Eduardo jau esot bijis dīvains. Ja viņa ar puisi būtu kopā jau vairāku gadu attiecībās, tad viņa izturēšanos saprastu, bet tā kā tā bija viņa pirmā ciemošanās reize, tad puiša attieksme nebija izprotama.

Meitenei patiešām žēl par šādu iznākumu, bet neslēpj, ka nenožēlo dalību šovā, jo skatoties raidījumu televīzijā, viss bija patiešām skaisti. Viņa tic, ka skatītāji arī noticēja viņu jūtu uzplaukumam šovā un galvenokārt, pašā randiņā!

Baiba un Eduardo devās randiņā kā sniegotā pasakā! Puisis meiteni uzaicināja doties izjādē ar zirgiem! Baiba ieradās ģērbta kā princese, un Eduardo randiņa laikā kusa meitenes rokās!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl