“Es nekad Siguldā neesmu apmaldījies!” Egons Reiters dalās ar sajūtām par dzimto pilsētu!

Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Pievienot komentāru
“Es nekad Siguldā neesmu apmaldījies!” Egons Reiters dalās ar sajūtām par dzimto pilsētu!

Raidījums Bez Tabu gatavojas Ekspotīcijai un aicina tajā piedalīties arī savus skatītājus. Pagājušajā vasarā Bez Tabu aizsāka projektu “Ekspotīcija” ar domu – atklāt Latvijā vēl līdz galam neatklātas un neapmeklētas vietas, kuras nav tūristu iecienīti galamērķi, bet tieši otrādi – daudziem nezināmas Latvijas dabas pērles!

Kā pirmo “Ekspotīcijas” galamērķi raidījuma Bez Tabu komanda šogad ir izvēlējusies Siguldu. Jautāsiet, kas tad tur vēl ir tāds, kas nav redzēts? Izrādās, ir gan! Jau šo sestdien (05.08.) raidījuma skatītāji kopā ar žurnālistu Robertu Blasu un pieredzējušu vietējo gidu atklās vēl līdz galam neapjaustus Siguldas nostūrus!

Raidījuma Bez Tabu vadītājs, kā arī radio “Star FM” balss – Egons Reiters ir dzimis Siguldā un šo pilsētu zina kā piecus pirkstus. Šajā pilsētā savu radošo mūžu ir aizvadījusi viņa mamma un viņa tētis, kurš starp citu strādāja tieši ar slaveno Siguldas vagoniņu! Egona tēvs arī bijis tas, kurš izdomāja gumijlēkšanu no šā vagoniņa!

Runājot par Siguldas slaveno kinoteātri – es domāju, ka tāds kinoteātris nav nekur citur pasaulē, jo kur gan citus ir iespēja baudīt filmu uz lielā ekrāna guļus pozā un baudīt kartupeļus ar karbonādi?!

Egona viena no mīļākajām vietām Siguldas pilsētā ir Leona Paegles iela, jo uz tās atrodas viņa ģimenes izveidots radio. Abi ar brāli to cītīgi uztur un priecē visus pilsētas iedzīvotājus vēl joprojām!

Egons atzīst, ka viņš nav no tiem cilvēkiem, kuri brauc katru gadu skatīties Siguldā zelta rudeni, bet visas pilsētas takas tāpat pazīst un zina no galvas. Egons smej, ka nekad vēl nav Siguldā apmaldījies.

Cilvēkiem, kuri nekad nav bijuši Siguldā vai ir tikai kādu reizi to caurbraukuši, Egons iesaka uziet augšā pa veco ceļu, kas ved uz Krimuldas sanatoriju, īsi pirms Gūtmaņu alas, jo tas ceļš esot, kas fantastisks! Pats no bērnības atceras, ka toreiz tas izskatījies pavisam citādi – uz tā nebija skaisti uzlieta asfalta, bet tas bijis parasts lauku grants ceļš, par kuru pats ir braucis gan ar velosipēdu, gan mopēdu!

Foto

Piesakies “Ekspotīcijai” arī Tu!

  • Ja ar tevi kopā brauc vairāki cilvēki, tad uzraksti viņu vārdus, uzvārdus un kontaktinformāciju šeit.

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!