“Es ļoti vēlējos svētkus sev un draugiem!” Markus Riva ar šiku greznā viesnīcā svin 31. dzimšanas dienu!

1 komentārs
“Es ļoti vēlējos svētkus sev un draugiem!” Markus Riva ar šiku greznā viesnīcā svin 31. dzimšanas dienu!

Dziedātājs un Latvijā lielākā šova vadītājs Markus Riva vakar, 3. oktobrī, svinēja savu 31. jubileju! Viesi uz svinībām tika ielūgti uz vienu no Vecrīgas greznākajām viesnīcām “Grand Palace Hotel”.

Svinības “X faktors” vadītājs Markus Riva nolēmis apvienot ar jaunā mūzikas videoklipa prezentāciju, kas plašākai apskatei tika laists klajā šajā pirmdienā!

Markus Riva

Markus Riva

Ir tas periods pirms dzimšanas dienas, kad Tu īsti nezini ko darīt – svinēt, vai nesvinēt! Varbūt kaut kur jāaizbrauc prom… Bet šogad sakrita, ka es tieši nofilmēju jaunu mūzikas videoklipu un gribēju to atrādīt saviem draugiem! Un pie reizes uzrīkot svētkus, lai visus satiktu. Jo ikdienas skrējienā maz sanāk tikties ar draugiem!

Dzimšanas dienas ballītē viesiem un dziedātāja draugiem bija iespēja piedalīties konkursā un laimēt balvas. Konkursa jautājums nebija no vieglākajiem, bija jāpasaka, cik mūzikas videoklipu savas karjeras laikā ir dziedātājam. Markus atklāj, ka šis ir viņa 23. mūzikas videoklips un par savu ražīgumu jūtas ļoti lepns.

Markusa ballītes viesu vidū bija arī tādi Latvijā zināmi cilvēki kā dziedātāja Samanta Tīna, producents Guntars Gulbiņš, dizainere Iveta Vecmane, modes blogeris Deniss Ševeļovs, Roberto Meloni, pašmāju Instagram modele Agnija Grigule, sabiedrības dāma un miljonāre Svetlana Loeva un citi!

Noskaties un noklausies jauno Markus Riva videoklipu un dziesmu!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl