Es gribu, lai cīņa ir baudāma! Mairis Briedis pirmo reizi spēkiem mērosies ar kreili!

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

3 komentāri

30. septembrī Latvijas bokseris Mairis Briedis Pasaules boksa sērijas turnīra ceturtdaļfinālā mērosies spēkiem ar Kubas bokseri Maiku Peresu. Līdz cīņai atlikušas vien astoņas dienas, tāpēc Maira ikdiena veltīta aktīviem treniņiem.

Latvijas boksera Maira Brieža treneris Sandis Kleins pēc atklātā treniņa sarunā ar žurnālistiem neslēpa, ka Briedis aktīvi gatavojas sestdienas cīņai- tiek nopietni strādāts pie sestdienas mača, jo tas būs pavisam neierasts- Brieža pretinieks ir kreilis.

Mairis Briedis
Latvijas bokseris

Līdz šim īpaši daudz neesmu pazinis kreiļus, jo trīs raundu cīņas ir savādākas nekā lielais bokss. Te vajadzīga pavisam cita taktika un pieeja.

Kleins atzīst, ka Briedim spēkos jāmērojas būs ar tiešām stipru pretinieku, tāpēc arī tiek aizvadīts nopietns darbs. Tomēr nākamā nedēļa paies atstrādājot treniņu nianses, atpūšoties un gatavojoties sestdienas mačam.

Briedis atzīst, ka treniņu process ir pilnīgi atšķirīgs un fakts, ka spēkos jāmērojas būs ar kreili viņu iepriecina – tas ļaujot iemācīties daudz ko jaunu.

Mairis Briedis
Latvijas bokseris

Ceru, ka 30. datumā fiziski jutīšos vēl labāk, nekā šodien.

Mairis Briedis atzīst, ka šobrīd nedomā par potenciālo pretinieku Peresa uzvaras gadījumā. Tomēr pozitīvi vērtējams ir tas, ka uzvaras gadījumā Briedis pusfinālā tiksies ar ukraini Oleksandu Usiku- arī viņš ir kreilis.

Foto