Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Komentāri

Šķiet neticami, ka pagājuši jau 20 gadi kopš pirmā Harija Potera grāmata “Harijs Poters un Filozofu akmens” nonāca pie lasītājiem. Kopš pirmsākumiem kopumā ir izdotas septiņas grāmatas, kuras lasītāju vidū ir ļoti populāras. To apliecina garās fanu rindas pie Kingrosas stacijas Londonā, kur norisinās 20. gadadienas svinības!

Neskaitāmās fanu rindas pulcējas starp leģendāro 9. un 10. peronu. Šis perons iemantoja pasaules iedzīvotāju atpazīstamību tieši pirmās grāmatas dēļ. Tur grāmatas varoņi pulcējās, lai iekāptu ekspresī uz Cūkkārpu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drūzmējoties rindās, fani atzina, ka grāmatu sērija viņiem nozīmē ļoti daudz. Viena no pasākuma apmeklētājām atzina, ka Potera grāmatas viņu ieinteresējušas jau desmit gadu vecumā.

“Šīs grāmatas ir mana bērnība. Ar tām kopā es augu, tāpēc esmu patīkami satraukta būt šeit un vēlreiz redzēt visas ar Hariju Poteru saistītās lietas!”

Izdotās grāmatas pasaules slavu iemantojušas ne tikai galvenā varoņa Potera dēļ. Lasītāji atzīst, ka svarīgs bijis kopējais stāstu fantāzijas lidojums, kurā aptverta draudzība, maģija un burvestības.

Viena no pasākuma apmeklētājām atzīst, ka piedalījusies vairākos fanu pasākumos. Tajos meitene atradusi ne tikai draugus un domubiedrus, bet arī pati savu personību.

Jāpiebilst, ka Harija Potera grāmatas vairākkārt uzstādījušas pārdošanas rekordus visā pasaulē. Kopumā ir pārdots vairāk nekā 450 miljonu grāmatu kopiju 79 valodās.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl