Elzu Leimani baleta skolā sagaida autogrāfu tīkotāji

Komentāri

Baletdejotājas Elzas Leimanes bērnība un šodiena paiet operas namā, bet Bez Tabu rubrikā Pa zvaigžņu bērnības takām Elza aicina doties uz savu pirmo deju skolu.

Viena no Latvijas zināmākajām baletdejotājām pirmos deju soļus spērusi bērnu tautas deju ansamblī Dzintariņš. Šodien, ierodoties Dzintariņa mēģinājumu zālē, Elza sajūsminās, cik ”viss ir maziņš”… Daudz laika mazā Elza pavadījusi arī omītes, Latvijas Nacionālā teātra aktrises Baibas Indriksones, darbavietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No deviņu gadu vecuma Elza Leimane mācījusies Rīgas Horeogrāfijas skolā. Šodien dejotāju tur sagaida fanu pūļi un autogrāfu kārotāji. Bet Elzas skolotāja Sarmīte Jakse baletdejotāju atceras kā ”mīļo, labo, apzinīgo bērnu”.

Vasaras topošā baletdejotāja pavadījusi vasarnīcā Berģos.

Vairāk par Elzas Leimanes bērnības gaitām skaties video!

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl