Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga atklāj, kur pavadīs Latvijas simtgades svinības

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

4 komentāri

Līdz Latvijas simtgadei atlikušas vien dažas dienas, un mūsu eksprezidente atzīst, ka svētku diena būs saspringta!

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga intervijā raidījumam ”Bez Tabu” atklāj, ka svētku dienā paredzēts apmeklēt pasākumus ”no rīta līdz vakaram”. Diena būšot saspringta un pasākumiem piepildīta.

Vaira Vīķe-Freiberga
LATVIJAS EKSPREZIDENTE

”Raugoties uz paredzamo programmu, varētu teikt, ka tā būs tāda pati kā prezidentūras laikā. Paredzu piedalīties visos publiskos pasākumos, sākot ar ekumenisko dievkalpojumu un noslēdzot ar prezidenta pieņemšanu Rīgas pilī, kas būs vēlā vakarā. Diena būs bagāta, piepildīta ar oficiāliem pasākumiem.”

Grupas ”Čikāgas piecīši” dalībnieks Armands Birkens Latvijā ieradies tikai pirms nedēļas. Šī viņa dzīvē būs otrā reize, kad 18. novembris tiks pavadīts Latvijā. ”Laikam tikšu uz vīru koru lielo sadziedāšanos Latvijas Universitātes aulā. Pēc tam vēl īsti nezinu, ko darīšu,” atklāj mūziķis, kuram kopā ar Loriju Cinkusu (Vudu) un Ievu Akurateri novembrī paredzēti vairāki koncerti.

Turpretī mūziķe Ieva Akuratere 18. novembrī viesosies trīs Latvijas pilsētās – Smiltenē, Rīgā, kā arī Jēkabpilī, kur uzstāsies kopā ar grupu ”Pērkons”. Mūziķe aicina svinēt simtgades svētkus: ”Mēs visi esam kopā Latvijā šajos mīlestības svētkos! Tā ir mūsu kopīgā mīlestība!”

Ar Latvijas simtgades svinību programmu var iepazīties mājaslapā lv100.lv.

Foto

4 komentāri