Eksperts atklāj padomus, kas jāņem vērā, iegādājoties tālruni skolēnam

“Bez Tabu” kopā ar vienpadsmit gadus veco Emīliju un viņas mammu Lieni dodas uz tikšanos ar tehnoloģiju ekspertu, lai uzklausītu padomus, kas noteikti būtu jāņem vērā pirms viedierīces iegādāšanās.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • ĀRPRĀTS

  ĀRPRĀTS

  tā sīkā taču ir atkarīgā.Pati taču atzina,ka neko nevēlas darīt kā tikai sēdēt mobilajā.Un izskatās ka izlutināta,nav nekādas sapratnes pret mantām un lietām,11 gados jau 8 mobilais.Viņai jāiet uz AA sapulcēm.
 • Antons Reņģe

  Antons Reņģe

  Mans nespeciālista padoms nepirkt neko dārgāku par 150 eiro, jo tos telefonus bērni daudza un zaudē... + priekšapmaksas karte.
  • Nedzīvo pagājušajā gs.

   Nedzīvo pagājušajā gs.

   Par telefona cenu... Jā un nē... Tas no katra iespējām, bet kāda velna pēc priekšapmaksas karti?!?! Ķipa, ja bērns iztērē kredītu, tad nevar vairs neko izdarīt? Tai skaitā sazvanīt kādu, kad tas tik tiešām ir ļoti nepieciešam? Domā, ka sīcis nevar nopirkt kredītu un pats papildināt?
   Mūsdienās arī pieslēgumi un dažādi pakalpojumi ļauj nesatraukties par pārtēriņu, bet bērns vienmēr ir uz kontaktu. Kaut vai tā pati bite - viņiem ir pakalpojums rēķinu kontrole. Sīkā ne reizi nav uztaisījusi rēķinu lielāku par 11 EUR, bet zvani, sms un internets ir neierobežotā daudzumā, tā kā ja vajag var visus sazvanīt pa telefonu, whatsapp vai kā citādi
   • ka

    ka

    Kādas iespējas, šādos salonos vecāki paķer 2 gadu līgumu un maksā pa 50 eiro mēnesī, jo uzreiz naudas tam glaudāmajam nepietiek plus operators pieliek kaut kādu dārgāko tarifu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!